حسابداری صادرات و واردات

آموزش حسابداری صادرات و واردات

ویژگی جدید ویندوز

یکی از کارمندان ارشد مایکروسافت اعلام کرد که هفته آینده “ویژگی هیجان انگیز” را برای ویندوز به اشتراک گذاشته خواهد شد. کلاتون هندریکس که مدیر برنامه مایکروسافت است و بر بخش ویندوز فاندیمنتال نظارت دارد، موارد زیر را در حساب توییتر خود به اشتراک گذاشت: هفته آینده ویژگی جدیدی برای ویندوز در راه است !!! 🤐🤐

یکی از ویژگی های کلیدی ویندوز که هندریکس بر آن نظارت دارد Task Manager است. و در حالی که هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد که ویژگی جدیدی که در هفته آینده معرفی خواهد شد به این بخش از ویندوز ارتباط داشته باشد، وجود ندارد، اما این امکان وجود دارد که یک ویژگی یا به روز رسانی جدید مرتبط با Task Manager هفته آینده ارائه شود.

مایکروسافت پس‌از انتشار عمومی ویندوز ۱۱، لبه‌های پنجره‌ی Task Manager را گردتر کرده است و مجموعه‌ای از رنگ‌های برجسته را برای سفارشی‌سازی ظاهر این بخش، اضافه کرده است. علاوه‌براین کاربران اکنون می‌توانند از حالت تیره‌ی Task Manager استفاده کنند. تغییرات مذکور در راستای هماهنگی بصری بیشتر این بخش با محیط ویندوز ۱۱ انجام شده است.مایکروسافت علاوه‌بر اعمال تغییرات ظاهری در Task Manager، قابلیت‌های جدیدی نیز به آن اضافه کرده است.

در حال حاضر، اگرچه نمی توان گفت که دقیقاً چه چیزی خواهد بود. با این حال به نظر می رسد مایکروسافت در تلاش است تا Task Manager را شبیه ویندوز 11 کند، کاری که مدتی است به تدریج انجام می‌دهد.

Task Manager اولیه در ویندوز 11 خود یک طراحی مجدد نبود زیرا بر اساس سبک ویندوز 10 بود. از آن زمان این شرکت گوشه های گرد، مجموعه ای کامل از رنگ های برجسته را برای سفارشی سازی بیشتر و حالت تاریک به این ابزار اضافه کرده است. تمام این اقدامات بصری به این منظور است که Task Manager را با حال و هوای کلی سیستم عامل ویندوز 11 تلفیق کند. جدا از تغییرات ظاهری و طراحی، ویژگی‌های بیشتری نیز به Task Manager اضافه شده است که شامل مواردی مانند گزینه جدید تخلیه هسته زنده است.

منبع neowin

نرم افزار حسابداری
مایکروسافت به دنبال خرید اکتیویژن

رئیس مایکروسافت: ادغام با اکتیویژن به نفع گیمرها است

اپل تامین کنندگان خود را از چین خارج می کند

اپل از تامین کنندگان خود خواست که برای انتقال تولید به خارج از چین برنامه ریزی کنند

سهم مرورگر اج در بازار مرورگرها افزایش یافت

سهم مایکروسافت اج در بازار مرورگرها از 11 درصد عبور کرد

اهداف حسابداری اجتماعی

حسابداری اجتماعی چیست

اخراج کارکنان گوگل آلفابت

گوگل در حال آماده شدن برای اخراج 10000 نفر از کارکنان خود است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست