معامله گران بازار کریتو 202 میلیون دلار در 24 ساعت ضرر کردند

سقوط بیت کوین: معامله گران مشتقه 202 میلیون دلار در 24 ساعت ضرر کردند

بازار کریپتو در 10 مارس (19 اسفند)  به طور ناگهانی قرمز شد و افت قیمت چشمگیری داشت. بیت کوین برای اولین بار در سه ماه گذشته به زیر 20 هزار دلار سقوط کرد و احساسات بازار و تریدر ها نزولی است. عواقب این سقوط، معامله گرانی را تحت تأثیر قرار داده است که میلیون ها دلار را در این بازه زمانی در این بزار سرمایه گذاری کرده بودند.

معامله گران متحمل ضررهای هنگفتی شده اند بر اساس داده های کوین گلس، معامله گران بازار کریپتو در 24 ساعت گذشته حدود 202 میلیون دلار ضرر کرده اند. سرمایه گذاران در معاملات اهرمی می توانند سرمایه بسیار زیادی را وارد معامله کنند.

در بازار اهرمی، زمانی که بازار بر خلاف معاملات پیش برود ، کل سرمایه ای که معامله گر وارد بازار کرده تا رسیدن به سطح خاصی از قیمت اصطلاح لیکوئید می شود سرمایه خود را از دست می دهد. داده‌های کوین گلس همچنین نشان می‌دهد که بیت‌کوین با بیش از 60 میلیون دلار بیشترین معاملات را داشته است و اتریوم با 52 میلیون دلار در رده دوم قرار دارد.

اما این اعداد و ارقام نباید تعجب کنیم ، زیرا آنها دو توکن پرمعامله در بازار کریپتو هستند. با توجه به گزارشات منتشر شده، بیشترین رکورد ثبت شده از لیکوئید شدن معامله گران مربوط به اواسط ژانویه است. در آن زمان حرکت نزولی بازار شاهد از بین رفتن بیش از 490 میلیون دلار از سرمایه معامله گران در یک روز در صرافی‌های مختلف بود.

افت شدید قیمت ها که بر بازار کریپتو تاثیر منفی گذاشته است به دنبال تحولات اخیر رخ داده است. بانک کریپتو سیلورگیت در 9 مارس 2023 اعلام کرده بود که تمامی فعالیت های خود را تعطیل خواهد کرد. همچنین لتیشیا جیمز، دادستان کل نیویورک رسماً از صرافی ارز دیجیتال کوکوین شکایت کرده است. طبق این شکایت، کوکوین اوراق بهادار را بدون ثبت نام لازم جهت عرضه، خرید و فروش کرده است.

دادستان ادعا می‌کند که کوکوین، یکی از قدیمی‌ترین صرافی‌ها، در تجارت فروش و عرضه کالاها از طریق حساب‌ها، توافق‌نامه‌ها یا قراردادها به حساب‌های نیویورک عمدتاً برای مقاصد سرمایه‌گذاری در ارتباط بوده است.

همچنین برخی از عوامل خارجی با پیش بینی های اخیر فدرال رزرو ایالات متحده بر بازار تأثیر گذاشته اند. جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، در برابر کمیته بانکداری سنای آمریکا اعلام کرد که چشم اندازهای اقتصادی در این سه ماهه آنطور که انتظار می رفت پیش نرفته است.

انتظار می‌رود پیش‌بینی تورم منجر به نرخ‌های بهره بالاتر از حد انتظار در جلسه بعدی فدرال رزرو که برای 22 مارس(2 فروردین 1402) برنامه ریزی شده است، شود.

منبع bitcoinist
نرم افزار حسابداری

مایکروسافت در تلاش است تا صفحه تنظیمات USB4 در ویندوز 11 اضافه کند

مایکروسافت اعلام کرد چت بات GPT-4 هفته آینده با قابلیت تولید ویدئو عرضه می شود

مایکروسافت اعلام کرد چت بات GPT-4 هفته آینده با قابلیت تولید ویدئو عرضه می شود

مایکروسافت با هوش مصنوعی توسعه اپلیکیشن را بدون نیاز به کد نویسی هموار کرد

مایکروسافت با هوش مصنوعی توسعه اپلیکیشن را بدون نیاز به کد نویسی امکان پذیر کرد

رومانی هوش مصنوعی را به عنوان نماینده مردم در برابر دولت معرفی کرد

رومانی هوش مصنوعی را به عنوان نماینده مردم در برابر دولت معرفی کرد

منابع می گویند که مایکروسافت قرار است با پیشنهاد مجوز، امتیاز اتحادیه اروپا را در Activision به دست آورد

مایکروسافت قرار است با موافقت اتحادیه اروپا Activision را به دست آورد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست