سلطان رمز ارز قرار است در پرونده کلاهبرداری FTX ادعای بی گناهی کند

سلطان رمز ارز قرار است در پرونده کلاهبرداری FTX ادعای بی گناهی کند

بر اساس گزارش رویترز به گفته یک منبع آگاه، انتظار می‌رود سام بنکمن فرید بنیان گذار صرافی ورشکسته ی FTX در روز سه‌شنبه در خصوص اتهامات مبنی بر فریب سرمایه‌گذاران و غارت میلیاردها دلار در صرافی خود اعتراف کند. سام بکمن پیش از ورشکسته شدن صرافی FTX، یکی از میلیاردهای بازار رمز ارزها و لقب سلطان رمز ارز را به وی داده شده بود. متهم سام بکمن متهم به این است که به طور غیرقانونی از سپرده های مشتریان FTX برای حمایت از صندوق پوشش ریسک از شرکت Alameda Research، خرید املاک و مستغلات و میلیون ها دلار کمک های سیاسی استفاده کرده است. همچنین گفته می شود کسانی که در این پرونده با بنکمن همکاری کرده اند از دادگاه درخواست کرده اند که نامشان را فاش نکنند.

سام بنکمن  قرار است روز سه‌شنبه به وقت تهران در دادگاه حاضر شود تا از قاضی ایالات متحده لوئیس کاپلان در منهتن از خود دفاع کند.  وکیل بنکمن فرید به سوالات رسانه ها هیچ پاسخی ارائه نکرد. ادعای بی گناهی در چنین پرونده هایی بسیار عادی است. متهمان می توانند که ادعای خود را در تاریخ بعدی دادگاه تغییر دهند. بنکمن فرید در هفته های گذشته پس از دستگیری سه مرتبه در جلسات دادگاه حضور پیدا کرد و با وثیقه 250 میلیون دلاری آزاد شده است.

 بنکمن فرید تحت نظارت دولت امریکا قرار گرفته و باید با والدینش که هر دو استاد دانشکده حقوق استنفورد در کالیفرنیا هستند، زندگی کند. فرید بنکمن فارغ التحصیل موسسه فناوری ماساچوست به دو فقره کلاهبرداری و شش فقره توطئه از جمله پولشویی و ارتکاب تخلفات مالی کمپین متهم شده است. اگر مجرم شناخته شود ممکن است با ۱۱۵ سال زندان مواجه شود.

منبع reuters

نرم افزار حسابداری

مایکروسافت در تلاش است تا صفحه تنظیمات USB4 در ویندوز 11 اضافه کند

سقوط بیت کوین: معامله گران مشتقه 202 میلیون دلار در 24 ساعت ضرر کردند

معامله گران بازار کریتو 202 میلیون دلار در 24 ساعت ضرر کردند

مایکروسافت اعلام کرد چت بات GPT-4 هفته آینده با قابلیت تولید ویدئو عرضه می شود

مایکروسافت اعلام کرد چت بات GPT-4 هفته آینده با قابلیت تولید ویدئو عرضه می شود

مایکروسافت با هوش مصنوعی توسعه اپلیکیشن را بدون نیاز به کد نویسی هموار کرد

مایکروسافت با هوش مصنوعی توسعه اپلیکیشن را بدون نیاز به کد نویسی امکان پذیر کرد

رومانی هوش مصنوعی را به عنوان نماینده مردم در برابر دولت معرفی کرد

رومانی هوش مصنوعی را به عنوان نماینده مردم در برابر دولت معرفی کرد

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست