سلطان رمز ارز قرار است در پرونده کلاهبرداری FTX ادعای بی گناهی کند

سلطان رمز ارز قرار است در پرونده کلاهبرداری FTX ادعای بی گناهی کند

بر اساس گزارش رویترز به گفته یک منبع آگاه، انتظار می‌رود سام بنکمن فرید بنیان گذار صرافی ورشکسته ی FTX در روز سه‌شنبه در خصوص اتهامات مبنی بر فریب سرمایه‌گذاران و غارت میلیاردها دلار در صرافی خود اعتراف کند. سام بکمن پیش از ورشکسته شدن صرافی FTX، یکی از میلیاردهای بازار رمز ارزها و لقب سلطان رمز ارز را به وی داده شده بود. متهم سام بکمن متهم به این است که به طور غیرقانونی از سپرده های مشتریان FTX برای حمایت از صندوق پوشش ریسک از شرکت Alameda Research، خرید املاک و مستغلات و میلیون ها دلار کمک های سیاسی استفاده کرده است. همچنین گفته می شود کسانی که در این پرونده با بنکمن همکاری کرده اند از دادگاه درخواست کرده اند که نامشان را فاش نکنند.

سام بنکمن  قرار است روز سه‌شنبه به وقت تهران در دادگاه حاضر شود تا از قاضی ایالات متحده لوئیس کاپلان در منهتن از خود دفاع کند.  وکیل بنکمن فرید به سوالات رسانه ها هیچ پاسخی ارائه نکرد. ادعای بی گناهی در چنین پرونده هایی بسیار عادی است. متهمان می توانند که ادعای خود را در تاریخ بعدی دادگاه تغییر دهند. بنکمن فرید در هفته های گذشته پس از دستگیری سه مرتبه در جلسات دادگاه حضور پیدا کرد و با وثیقه 250 میلیون دلاری آزاد شده است.

 بنکمن فرید تحت نظارت دولت امریکا قرار گرفته و باید با والدینش که هر دو استاد دانشکده حقوق استنفورد در کالیفرنیا هستند، زندگی کند. فرید بنکمن فارغ التحصیل موسسه فناوری ماساچوست به دو فقره کلاهبرداری و شش فقره توطئه از جمله پولشویی و ارتکاب تخلفات مالی کمپین متهم شده است. اگر مجرم شناخته شود ممکن است با ۱۱۵ سال زندان مواجه شود.

منبع reuters

نرم افزار حسابداری
تولید پردازنده 2 بعدی ممکن می شود

تولید پردازنده با ترانزیستور دو بعدی ممکن می شود

مایکروسافت فروش ویندوز 10 را متوقف می کند

مایکروسافت فروش مجوزهای ویندوز 10 به مشتریان را در این ماه پایان می دهد

مایکروسافت 10 هزار نفر از کارکنان خود را اخراج می کند

مایکروسافت 10 هزار نفر از کارکنان خود را اخراج می کند

چین سهام طلایی علی بابا را به دست می‌آورد: در ردیف بعدی Tencent است

چین مدیریت علی بابا را به دست آورد و به دنبال تصاحب شرکت های بزرگ است

حذف سرویس MSDT از ویندوز 12

مایکروسافت برای ایمن تر کردن ویندوز 12 سرویس MSDT را حذف می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست