آخرین تکنولوژی شارژ سریع هواوی سریع ترین نمونه در بازار است

آنطور که به نظر می رسد ، دیگر شاهد افزایش حجم باتری های گوشی های هوشمند نخواهیم بود و شرکت ها تقریبا با باتری های یکسانی محوصلات جدیدشان را تولید می کنند . شرکت های تولید کننده موبایل های هوشمند به منظور جباران نقطه ضعف در باتری های محصولات خود ، سراغ سریع تر شارژ کردن باتری های موبایل های هوشمند رفته اند .امروزه بسیاری از شرکت از تکنولوژی های موجود در بازار که با استاندارد شارژ باتری Supper VOOC Oppo در محصولات خود استفاده می کنند که در حال حاضر سریع ترین نوع در بازار می باشد . گفته  می شود در گوشی Find   X Lamborgini Edition شارژ باتری ۳۷۵۰میلی آمپری در ۳۵ دقیقه کامل می شود .

بر همین اساس ، ممکن است تکنولوژی شارژ سریع فعلی جای خود را به فناوری جدیدتر شارژ سریع هواوی دهد، هواوی فناوری جدید شارژ سریع خود را به همراه آداپتور Huawei Power  عرضه خواهد کرد . آداپتور هواوی توسط Astec Electronics توسعه داده شده است و توسط Chinese 3C مجوزهای لازم را دریافت کرده است .

آداپتور هواوی می تواند در چند حالت مختلف کار کند ، اما سریع ترین حالت آن ۱۰ ولت در ۴ آمپر می باشد که توانایی خروجی ۴۰ وات دارد . این تقریبا دوبرابر نمونه ای است که در گوشی هواوی سری p20 با ۲۲٫۵ وات استفاده شده است . به احتمال زیاد در آینده هواوی میت ۲۰ از این فناوری در شارژ سریع باتری خود بهرمند شود .

منبع gsmarena

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up