phpqdzikq
 

Leap Ware ساعت هوشمند ایسر


شرکت acer به تازگی ساعت هوشمندی را با نام Leap Ware معرفی کرده است که بیشتر میتوان به عنوان مچ بند تندرستی از آن استفاده نمود . ساعت هوشمند Leap Ware از یک صفحه نمایش 1.6 اینچی و با پوشش شیشه ای گلوریا گلس SR+ بهره میبرد , این ساعت موفق شده است گواهینامه IPX7 را دریافت کند و در برابر آب مقاوم است و همچنین زیر باران های شدید مقاوم است , امکان تعویض بند این ساعت هم وجود دارد و رنگ های مختلفی دارد.
ساعت هوشمند Leap Ware از پردازنده مدیا تک با مدل MT2523 و پردازنده ی MT2511 بیو سنسور مجهز شده است , بیو سنسور برای اندازه گیری میزان استقامت , میزان استرس , ضربان قلب و میزان خستگی و قرار گرفتن در معرض اشعه uv را نشان میدهد.
شرکت ایسر ادعا کرده است که باتری این ساعت به میزان مصرف بین سه تا پنج روز میتواند شارژ نگهر دارد . این ساعت علاوه بر استفاده برای تندرستی یک ساعت هوشمند نیز است , شما میتوانید با این ساعت تماس بگیرید و پیام های دریافتی را در ساعت مشاهده نمایید , با لمس یک دکمه میتوانید ساعت را برای استفاده های تندرستی آماده کنید .
ساعت هوشمند Leap Ware به لطف نرم افزار Liquid Life میتواند به گوشی های اندروید و IOS متصل شود . ساعت هوشمند ایسر در سه ماه سوم سال 2017 با قیمت €139 به بازار عرضه خواهد شد .

منبع pocket-lint
 

 
#ساعت هوشمند ایسر# #Leap war#