اگر گوشی ایفون شما به اندازه ی کافی بزرگ نیست ممکن است اپل میرور چیزی باشد که به دنبالش هستید ، یک آیینه ی کاملا کاربردی با صفحه ی لمسی و سیستم عامل iOS .
ایده ی آینه ی هوشمند چیز جدیدی نیست ، حتی می توانید دستورالعمل هایی را پیدا کنید تا آینه هوشمند خودتان را بسازید ، اما این نسخه ی ساخت رافائل دایمک بسیار زیبا و خوش فورم است . Dymek که یک توسعه دهنده ی وب و طراح گرافیک است طی چند هفته توانست این محصول را بسازد . در اولین نگاه این آینه همانند یک آینه ی معمولی با قابی سیاه رنگ به نظر می اید ، به دیوار آویزان است و کاملا محیط اطرافش را بازتاب می دهد ، کافی ست ان را لمس کنید تا فعال شود و مجموعه ای از اپلیکیشن ها را به نمایش دراورد و آیکون ها می توانند با کشیدن با انگشت جابجا شوند . در ویدیویی که عملکرد این محصول توسط دایمک نمایش داده می شود اون نشان می دهد که چگونه می توان اقدام به ارسال پیام ، پخش موزیک ، خواندن اخبار و تماشای ویدیو بر روی این آینه کرد .
دایمک نحوه ی در مورد نحوه ی ساخت و کارکرد این آینه اطلاعاتی ارائه نمی دهد ، اما بیان می دارد این آینه مستقلا بر روی سخت افزار و نرم افزار طراحی شده توسط وی کار می کند . دایمک ابراز داشت : سطح بازتاب دهنده همانند یک آینه ی 2 طرفه عمل می کند ، پیکسل ها از طریق ان به نمایش در می ایند و همه چیز دیگر کاملا مشابه یک آینه است .
Apple Mirror یک محصول رسمی تولید شده توسط کمپانی اپل نیست اما به لحاظ طراحی و ویژگی های نرم افزاری کاملا مشابه محصولات این کمپانی ست.

 

 
Apple_Mirror# #ایفون #اپل #آینه #موبایل #اسمارت_فون #آینه_هوشمند
#آرپا #نرم_افزار_حساب_داری #نرم_افزار_مالی #سیستم_مدیریت_مالی #نرم_افزار_مدیریت_مالی #نرم_افزار_حساب_داری_ترکی #نرم_افزار_حساب_داری_انگلیسی #نرم_افزار_حساب_داری_چینی