گوگل در ساخت پیکسل ۲ از کاربران کمک میگیرد


چند ماه دیگر گوشی جدید گوگل با نام پیکسل 2 معرفی میشود , اما شرکت گوگل تصمیم دارد که قابلیت ها و امکانات گوشی بعدی را کم یا زیاد کند .گوگل با معرفی اولین گوشی خود نشان داد گوشی پیکسل دارای امکانات خوبی است , و اما طرفداران پیکسل منتظر نسخه بعدی این گوشی هستند کاربران انتظار دارند گوشی بعدی گوگل با امکانات بیشتری ساخته شود.
شرکت گوگل در اقدامی عجیب و جالب برای ساخت این گوشی از کاربرانش درخواست کمک کرده است ,این کمک هزینه خرید و یا پرداخت پولی نیست . شرکت گوگل از کاربرانش درخواست کرده تا اگر قابلیت جالبی را دوس دارند بگویند تا به این گوشی اضافه شود و یا قابلیتی که مورد نیاز نیست از گوشی کم شود.
در همین مورد مدیر تولید پیکسل در پیامی اعلام کرده که در گوشی پیکسل یخ ها و الگوها و رنگ آبی تیره که مربوط به گوشی پیکسل است , چند سوال را دروب سایت کاربران گوگل مطرح کرده است . کدام بخش طراحی را دوست دارید؟
کدام را دوست ندارید؟ از کدام قسمت طراحی بیشتر خوشتان آمده ؟ علاقه مندید کدام بخش را تغییر بدهیم؟ مدیر تولید پیکسل دشواری ها وا چالش های مراحل ساخت گوشی را هم گفت. از طراحی بسیار زیاد قاب گوشی برای رسیدن به طرحی جالب در لبه ها و درست در دست گرفتن گوشی توسط کاربران و انتخاب رنگ و انتخاب نام و تصمیمات حذف و اضافه کردن را توضیح داد.
جدیدآ در سایت CNet توضیح داده شده که در انتخاب رنگ ها و طراحی های مهندسی شده و ... کاملا شرح داده شده است. بیشترین پیشنهاد از سمت کاربران کم کردن حاشیه های این گوشی است , کاری که شرکت هایی مانند ال جی و سامسونگ انجام دادند و نتیجه ی خوبی گرفتند. برخی از کاربران هم مقاوم کردن گوشی در برابر آب و گردو قبار و حافظه ی بیشتر و بلندگوهای قوی تر را پیشنهاد داده اند. این نظرات کاربران میتواند مفید باشد اما گوگل باید مراقب همه چی باشد
گوشی پیکسل با ظاهری ساده که دارد تمام قابلیت های روز دنیارا دارد و تمام نیاز های کاربران را برطرف کرده است.

منبع pcworld