assistant-min
 

گوگل اسیستنت برای آیپد منتشر شد


در توافقی که در سال گذشته بین شرکت های گوگل و اپل حاصل شد ، شرکت گوگل دستیار صوتی خود را برای گوشی های آیفون فعال کرد تا کاربران گوشی های اپل از امکانات گوگل اسیستنت استفاده کنند . اما در روز گذشته شرکت گوگل در اقدامی دستیار صوتی خود را برای برای آیپد نیز فراهم آورده است تا کاربران بیشتری از محصولات اپل ز گوگل اسیستنت استفاده کنند .

بر اساس اطلاعاتی که از شرکت گوگل بدست آمده این شرکت در مورد این موضوع گفته است : گوگل اسیستنت در آیپدهای اپل همانند همان قابلیت هایی که در آیفون دارد و تا حدودی محدود تر نسبت به اندروید اجرا خواهد شد . گوگل می گوید دستیار صوتی موجود در آیپد می تواند تماس های متنی و تصویری برقرار کند همچنین می تواند نور صفحه نمایش را کم کند و یا محتوای آیپد را روی صفحه نمایش تلویزیون نمایش دهد و دیگر موارد را یاد آوری کند.

گوگل می گوید یکی از مزایای استفاده از گوگل اسیستنت این است که در صفحه نمایش های بزرگ تر نیز سازگار می باشد که می تواند در هر دو حالت افقی و عمودی کار کند . همچنین گوگل اسیستنت قابلیتی دارد که اجازه می دهد در حین استفاده از از دستیار صوتی گوگل از دیگر اپلیکیشن ها نیز استفاده کرد . گفته می شود دستیار صوتی گوگل از دستیار صوتی اپل عملکرد بهتری را ارائه می دهد و این موضوع برای گوگل بسیار مهم می باشد .

دستیار صوتی گوگل هم اکنون در اپ استور برای دانلود قرار داده شده است .

منبع theverge