با قطع تولید و فروش نوت ۷ ، همه ی مشتریان چشم به سامسونگ دوخته اند تا ببینند چه طور این کمپانی در فلگ شیپ بعدی خود شکست مطلق و شرم آور نوت ۷ را جبران خواهد کرد . اگر چه هنوز هیچ اطلاعات رسمی از سخت افزار گالاکسی اس ۸ منتشر نشده است ، اما بازار شایعات پیرامون این گوشی بسیار داغ است .
بر اساس برخی اخبار غیر رسمی و شایعات منتشر شده ، گالاکسی اس ۸ دارای نسخه ی ۲۵۶ گیگی خواهد بود گرچه مشخص نیست ایا این نسخه دارای ابعاد بزرگتری هست یا خیر ! و نیز ادعا شده که این گوشی از ۶ گیگ حافظه ی رم بهره خواهد برد . البته قبل از عرضه ی نوت ۷ نیز انتظار می رفت این گوشی ۶ گیگابایت RAM داشته باشد اما در زمان عرضه مشخصاتی شبیه اس ۷ داشت . آنچه در مورد اس ۸ مورد انتظار است انگونه که قبلا توسط سامسونگ بدان اشاره شده بود ، دارا بودن طراحی یک دست و داشتن دوربین بهتر ، اسکنر اثر انگشت اپتیکال که در زیر مانیتور تعبیه شده ، داشتن دوربین ۲ گانه در نسخه ی بزرگتر ، نمایشگر حساس به فشار (تاچ ۳ بعدی) که کلید های خازنی و مکانیکی را در خود ادغام خواهد کرد ، و نیز دارا بودن اسکنر عنبیه ، می باشد .

 

 
#سامسونگ #گالاکسی_اس_8 #موبایل #اسمارت_فون
#آرپا #نرم_افزار_حساب_داری #نرم_افزار_مالی #سیستم_مدیریت_مالی #نرم_افزار_مدیریت_مالی #نرم_افزار_حساب_داری_ترکی #نرم_افزار_حساب_داری_انگلیسی #نرم_افزار_حساب_داری_چینی