samsung-galaxy-note-8-concept-images
 

گلکسی نوت ۸ با دوربین دوگانه


شرکت سامسونگ در تولید نوت 7 موفق عمل نکرد و با ضرر زیادی همراه بود , بسیاری از کاربران سامسونگ به سمت محصولات رقیب apple رفتند سامسونگ نوت 7 را جمع آوری کرد و بعد از تعمیر آن را با قیمتی پایین تر راهی بازار کرده است.
اما مدتی زیادی است شایعات در مورد گلکسی نوت 8 در دنیای مجازی منتشر میشود , علی رغم این شایعات وب سایت کره ای به نام MK News که اخبار کره جنوبی را منتشر میکند در گزارشی در این سایت آمده است که گوشی جدید سامسونگ نوت 8 در نیمه دوم سال 2017 به بازار عرضه خواهد شد , علاوه بر این در این مطلب عنوان شده است که نوت 8 همراه با دو دوربین در پشت گوشی ساخته خواهد شد.
به هر حال اگر این مطلبی که عنوان شده حقیقت داشته باشد توجه داشته باشید که با این کار گوشی سامسونگ نوت 8 به عنوان اولین گوشی ساخته شده سامسونگ با 2 دوربین خواهد شد. اما چندی پیش خبرهایی منتشر شد که سامسونگ از مدل جدید گلکسی با نام Galaxy C خبر داده است که گلکسی C با دوربین دوگانه ساخته میشود و به به احتمال زیاد زودتر از نوت 8 به بازار عرضه شود.
انتظار میرود گلکسی نوت 8 در ماه آگوست مانند گلکسی نوت 7 بداقبال پیش از کنفرانس IFA که در سال گذشته معرفی شد گلکسی نوت 8 هم در همین زمان معرفی شود . نیازی به گفتن نیست همه میدانند گلکسی نوت 7 یک شکست بسیار بزرگی برای سامسونگ بود, با این حال شرکت سامسونگ فروش دوباره ی نوت 7 را شروع کرده و با تعمیر باتری این گوشی دیگر از منفجر شدن نوت 7 خبری نخواهد بود . اما سامسونگ امیدوار است با عرضه نوت 8 خاطره بد نوت 7 را از ذهن ها پاک کند.
گوشی های هوشمند گلکسی S8 و گلکسی S8 پلاس میتوانند به عنوان گل سرسبد گوشی های هوشمندی باشند که در ماه مارس معرفی شدند , سامسونگ توانسته است با طراحی زیبای این دو گوشی نظر همه را به خود جلب کند گفته میشود که گلکسی نوت 8 هم مانند مانند S8 و S8 پلاس طراحی مشابهی را خواهند داشت . برخی انتظار این را دارند که گلکسی نوت 8 با فلز ساخته خواهد شد , با احتمال زیاد گلکسی نوت 8 سامسونگ با دو مدل پردازنده اکسینوس 8895 و اسنپ دراگون 835 معرفی خواهند شد.گلکسی نوت 8 با اندروید نوقا و با رابط کاربری سفارشی سامسونگ راهی بازار خواهد شد.
منبعandroidheadlines
 

 
#گلکسی_نوت_8 #Galaxy_Note_8