au
 

گلکسی اس ۹ همراه DeX Pad عرضه می شود


شرکت سامسونگ یک قابلیت جدید و جالبی را در پرچمداران خود گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس اضافه کرد که با این گوشی ها میتوانید به عنوان یک کامپیوتر شخصی استفاده کنید . خریداران گوشی های گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس میتوانند با تهیه کردن یک پایه با نام DeX Station و قرار دادن گوشی روی این پایه و با یک رابط این پایه را به یک صفحه نمایش بزرگ متصل کنید .همچنین سامسونگ امکان استفاده از ماوس و کیبورد را در این ابزار فراهم کرده است و میتوانید با راحتی بسیار بالا از این قابلیت استفاده کنید .

سال 2017 رو به پایان است و شرکت های تولید کننده موبایل های هوشمند خود را آماده میکنند تا از محصولات جدیدشان را معرفی کنند .سری گوشی اس سامسونگ طرفداران زیادی در دنیا دارد و با آمدن سال جدید منتظر معرفی محصول جدید سامسونگ گلکسی اس 9 هستیم ، اطلاعاتی از مشخصات گلکسی اس 9 در سایت سم موبایل منتشر شده است که به بررسی این خبر می پردازیم .طبق اطلاعاتی که از این سایت منتشر شده نشان میدهد که سامسونگ در سال 2018 از داکت جدیدی تحت عنوان DeX Pad را معرفی میکند . داکت DeX Pad سامسونگ با رنگ مشکی و گویا با تغییرات زیادی برای گوشی های گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس معرفی خواهد شد .با توجه به گزارش GalxyClub این داکت که بیشتر شبیه به یک شارژر بی سیم است که با به روز رسانی خوبی که اعمال شده است کاربران میتوانند با استفاده از اندروید اوریو دیگر نیازی به استفاده از موس و کیبورد در این ابزار را نداشته باشند . کاربران میتوانند با استفاده از صفحه نمایش خود گوشی به عنوان یک تاچ پد استفاده شده است میتوانند نشان گر ماوس خود را هدایت کنند ، احتمالا قابلیت استفاده از کیبورد را هم از صفحه نمایش خود گوشی مورد استفاده قرار گیرد و دیگر نیازی به ماوس و کیبورد را نخواهید داشت .

سامسونگ با استفاده از ابزار داکت مانع از گرم شدن بیش از حد گوشی هنگام اتصال به صفحه نمایش میشود ولی میتوان این قابلیت را فقط با استفاده از یک کابل usb انجام داد ، برای نمونه میتوان به گوشی هواوی میت 10 اشاره کرد که فقط با یک تبدیل usb به HDMI به راحتی از این قابلیت استفاده میکند و نیازی به تهیه ی خرید داکت نیست و کاربر به راحتی و هزینه ی اندک میتواند گوشی خو را به صفحه نمایش اتصال دهد . سامسونگ در داکت DeX Station از پورت 3.5 میلی متری استفاده نکرد ، سم موبایل امیدوار است سامسونگ در DeX Pad از پورت 3.5 میلی متری هدفون استفاده کند .

منبع sammobile