facebook
 

پیام رسان فیسبوک مسینجر ۱٫۳ میلیارد کاربر دارد


فیسبوک در اقدامی پیام رسان خود را از نرم افزار موبایل جدا کرد و کاربرانی که از این پیام رسان استفاده میکردند از این کار بسیار ناراضی بودند , فیس بوک آمد و نرم افزار پیام رسان دیگری را با نام فیسبوک مسینجر معرفی کرد که کاربران میتوانند با دوستان و خانواده و همکاران خود چت کنند . شبکه اجتماعی فیسبوک دیدگاه بزرگتری برای نرم افزار پیام رسان خود داشن و در چند سال اخیر این موضوع برای همه آشکار بود , ولی الان نرم افزار پیام رسان فیسبوک بسیار موفق عمل کرده و این موفقیت روز به روز بیشتر میشود . نرم افزار پیام رسان فیس بوک در حال حاظر تعداد کاربران نرم افزار پیام رسان فیسبوک بیش از یک میلیاردوسیصد میلیون نفر در دنیا دارد و روز به روز به تعداد کاربران این نرم افزار اضافه میشود.
اما میتوان با اطمینان کامل گفت نرم افزار پیام رسان Facebook masanger برترین پلتفرم امروز با 1.3 میلیارد کاربر در دنیاست , اما جالب است بدانید نرم افزار پیام رسان فیسبوک در 5 ماه اخیر 100 میلیون کاربر به این نرم افزار اضافه شده است . آخرین آمار در ماه آپریل است که فیسبوک مسینجر 1.2 میلیون کاربر داشته است.اینطور که به نظر میرسد نرم افزار پیام رسان فیسبوک در بازار های نرم افزاری به نوعی فراگیر شده است , در شروع 6 ماه به طول انجامید تا این نرم افزار بتواند از 800 میلیون کاربر به 1 میلیارد نفر کاربر دست یابد و بعد از آن حدود 9 ماه طول کشید تا تعداد کاربران خود را به یک میلیاردو دویست هزار نفر برساند , در حال حاظر این نرم افزار پیام رسان فیسبوک توانسته است در 5 ماه گذشته 100 میلیون کاربر به تعداد کاربران خود اضافه کند . شرکت بزرگ فیسبوک که غول شبکه های اجتماعی را به نام خود دارد به دنبال پیشرفت در بازاریابی پیام رسان فیسبوک است و فرصت های زیادی در رشد این نرم افزار در بازار و میان مردم است و هنوز فیسبوک به آنچه که در میزان محبوبیت میخواسته نرسیده است .
در بازارهای اصلی در حال حاظر تمرکز بر روی حفظ کاربران فعلی است که بصورت اشباع شده هستند. جالب است بدانید که نزدیک ترین رقبایی که در مالکیت فیس بوک نیستند " اتس اپ در اختیار فیسبوک است " نرم افزار پیام رسان وی چت است که در ایران هم طرفداران خودش را دارد که آمار قبلی نشان میدهد نرم افزار پیام رسان وی چت تا پایان سال اخیر کاربرانش به 1 میلیارد نفر نرسیده بود و رشد چشم گیری ندارد با توجه به سال های زیادی است که معرفی شده است.
منبع ubergizmo
 

 
#facebook __ #facebook_massanger