پرچمدار جدید آنر مجوز تاییدیه را از تنا گرفت


شرکت هواوی از سری گوشی های لوکس خود با نام آنر که به تازگی آنر 8 را معرفی کرده بود که آپدیت اندروید 7 نوقا را دریافت کرده است .
هواوی که به تازگی خبرهایی به گوش میرسد از هانر جدیدش که توانسته تاییدیه سازمان تنا را کسب کند که با شماره DUK-TL30 بهره میبرد خبرهایی از سخت افزار این گوشی به بیرون آمده که گویی قرار است جانشین آنر 8 بشود.
طبق خبرهای به گوش رسیده این پرچمدار آنر از پردازنده 8 هسته ای بهره خواهد برد گفته میشود مدل این پردازنده krin 960 باشد.تلفن جدید آنر با 6 گیگابایت رم و128 گیگابایت حافظه داخلی است و همچنین از کارت حافظه خارجی نیز استفاده میگند و شما میتوانید تا 128 گیگابایت افزایش بدهید.
در تصویر بیرون آمده در خبرها گویی قرار است از دوربین دوگانه که سنسور 12مگاپیکسلی دارد و دوربین دیگر 2 مگاپیکسل خواهد بود.در آنر 8 از نمایشگر 5.2 اینچی استفاده شده ولی در این گوشی از نمایشگر 5.7 اینچی استفاده خواهد شد با رزولوشن 2560در 1440پیکسل است.
اسکنر این گوشی هم مانند آنر 8در پشت گوشی است.وباتری این گوشی گویا قرار است 3900 میلی آمپر ساعتی باشد , این گوشی قرار است در چین 2 سیم کارته عرضه شود به احتمال زیاد در عرضه جهانی هم دوسیمکارته باشد. تصوی این گوشی را میتوان در سایت تنا مشاهده نمود فقط رنگ طلایی از آن بیرون آمده اما حتما از تنوع رنگ زیادی برخوردار خواهد بود.