sony
 

پروژکتور سونی با کیفیت ۴k


خرید یک پروژکتور با کیفیت 4k ریسک بزرگی میتواند باشد چون برخی از شرکت ها هستند که با رزولوشن های خیلی پایین تری استفاده میکنند , این شرکت ها میتوانند با جا به جایی پیکسل ها مانند (شرکت های JVC و Epson) و با با پردازش های ویژه ای که دارند مانند شرکت (Optoma) تا با نرم افزار های ویژه نقطه های گم شده پیکسل ها را پر کنند تا کیفیت 4k را بدست بیاورند.
شرکت سونی این غول فناوری ژاپنی با فناوری SXRD میتواند وعده های کیفیت 4k (4,096x 2,160) را به ارمغان آورد اما برای داشتن چنین محصولی با این کیفیت باید هزینه ی زیادی پرداخت شود . شرکت بزرگ سونی که غول دنیای تصویر برداری و تصویر پردازی است این روند را با معرفی محصول VPL-VW285ES در نمایشگاه CEDIA 2017 در شهر سن دیگو از یک ویدئو پروژکتور با کیفیت 4K و با فناوری اچ دی آر و با قیمت 5000 هزار دلار رونمایی کرد.
البته با مقایسه با دیگر محصولاتی مانند پروژکتور UHD60 شرکت اوپتما با قیمت پایین تر 2000 هزار دلار اصلا قابل قیاس نیست و قیمتی فراتر دارد . جالب است بدانید شرکت سونی در سال گذشته از ویدئو پروژکتوری رونمایی کرد که 15 هزار دلار قیمت داشت که با مقایسه با این محصول قیمتی خیلی بالاتری داشت . البته اگر قیمت برای شما مهم نیست میتوانید مدل VPL-VW385ES را انتخاب کنید که سونی این محصول را باقیمت 8000 دلار و البته با تکنولوژی iris که میتواند کنتراست تصویر را افزایش داده و مخصوص محیط های تاریک است , یا اینکه شما میتوانید از دیگر محصول سونی با مدل VPL-VW885ES که با کیفیت 4k است , این پروژکتور کامپکت است و خیلی جمع و جور است و با منبع نور لیزری 2000 لومن را تولید میکند را تهیه کنید که قیمت این محصول 25 هزار دلار است که قیمتی وحشتناک دارد.
شرکت سونی با همکاری شرکت کلایداسکیپ در اقدامی 10 عدد فیلم را در بسته ای در فروشگاه کلایداسکیپ کرده است تا بتواند با این کار کاربران را برای خرید محصولات خود احساس رضایت کنند , البته باید برای پخش این فیلم ها از پخش کننده Strato 4k استفاده کنید که این محصول هم باید جدا تهیه شود , این محصول را با این بسته فیلم را فقط تا پایان ماه مارس میتوانند خریداری کنند.
منبع engadget
 

 
#پروژکتور_سونی_با_کیفیت_۴k #پروژکتور_سونی #sony_projector