هواوی واچ ۲ در نمایشگاه MWC 2017


شرکت هواوی قرار است در 26 فوریه در نمایشگاه MWC 2017 از گوشی های p10 و p10 پلاس رو نمایی کند , اما در کنار این خبر جدید به نظر میرسد شرکت هواوی قرار است در کنار این محصولات از ساعت هوشمند Huawei Watch 2 هم رونمایی کند.
یکی از مدیران شرکت هواوی در خصوص رونمایی از محصولات جدیدشان در نمایشگاه MWC 2017 پستی به اشتراک گذاشته است که قرار است در کنار دو محصول جدید p10 و p10 پلاس از ساعت هوشمند واچ 2 هم در این زمان رو نمایی شود.
این مدیر مسئول هواوی در صفحه شخصی خود از هشتک های HUAWEIWATCH2. #MADE FOR FREE SPIRITS, # # استفاده کرده است که اشاره به نمایشگاه MWC 2017 میکند . البته در پست خود اشاره کرده که این ساعت مناسب ورزشکاران است و در عکس کاملا مشخص است .
البته احتمال بسیار زیادی دارد که دو مدل از این ساعت ساخته شود یکی برای استفده معمولی و دیگری مناسب ورزشکاران , چون ساعت ورزشکاران از سنسور و حسگرهای به خصوصی استفاده میشود مانند بند های سلامت که ضربان قلب ومیزان دوندگی و اندازه گیری میزان سوختن کالری است و ساعت کاملا حرفه ای برای سلامت باشد و ... است و قیمتش بالاتر از ساعت معمولی خواهد بود.
هنوز اطلاعاتی در مورد این ساعت هوشمند واچ 2 هواوی وجود ندارد و احتمال داده میشود این محصول جدید هواوی جانشین محصول سال قبل هواوی شود . محصول سال قبل با استقبال خوبی رو به رو نشد اما هواوی واچ 2 را قرار است با قابلیت های بهتری در اختیار طرفداران هواوی بدهد.گفته میشود که سیستم عامل این گوشی از اندروید Wear 2.0 و صفحه نمایش 1.4 اینچی است . هواوی در این ساعت از سیم کارت هم استفاده کرده است که کاربران بتوانند با آن تماس برقرار کنند . این ساعت از بندهای چرم و پلاستیکی ساخته خواهد شد .

منبعgizmochina