mate10
 

هواوی در سال ۲۰۱۸ گوشی تاشو عرضه میکند


هواوی غول تولید کننده گوشی های هوشمند چینی به تازگی از گوشی های سری میت 10 خود را رسما معرفی کرد, هواوی برای سال آینده برنامه ها و نو آوری های هیجان انگیزی دارد .طبق گفته های Cnet , شرکت هواوی در حال کار بر روی گوشی ای با قابلیت انعطاف است که در اوایل سال 2018 ارائه خواهد شد .محصول جدید هواوی به احتمال زیاد همراه گوشی جدید سامسونگ با قابلیت انعطاف با نام گلکسی X که شایعات زیادی از محصول جدید سامسونگ منتشر شده است رونمایی شود.

مدیر عامل شرکت هواوی آقای (ریچاردو) در مصاحبه ای که با Cnet داشت عنوان کرد :هواوی نمونه ای از این گوش با قابلیت انعطاف را تولید کرده و در اختیار دارد . اما برای کامل شدن این گوشی نیاز به پیشرفت در طراحی مکانیکی دارد , همچنین تکنولوژی استفاده شده در صفحه نمایش باید بهتر و قابلیت انعطاف خوبی داشته باشد تا برای آماده شدن به یک محصول خوب برای ارائه به بازار باشد.
ZTE (یکی از رقبای داخلی و بین المللی هواوی است) به تازگی محصول جدید خود را با عنوان Axon M را رسما معرفی کرد , این محصول طی چند ماه دیگر با همکاری شرکت AT&T به بازار عرضه خواهد شد .مشکل بزرگی که در گوشی هوشمند Axon M وجود دارد این است که وقتی هر دو صفحه نمایش این گوشی را در کنار هم قرار میدهیم تا یک صفحه نمایش بزرگ 6.75 اینچی را داشته باشیم میان این دو صفحه نمایش فضای خالی بسیار نمایانی رو میتوان مشاهده کرد .سامسونگ عنوان کرده است که این شکاف در گوشی با صفحه نمایش یکپارچه گوشی خود وجود نخواد داشت, هواوی هم امیدوار است در گوشی هوشمند جدید خود با این مشکل رو به رو نشود.

طبق گفته ی آثای ریچاردیو در مورد گوشی تاشو هواوی : در حال حاضر محصول جدید هواوی از 2 صفحه نمایش استفاده میکند که بین این دو صفحه نمایش شکافی مشاهده میشود بسیار آزار دهنده است و باید از شر این شکاف خلاص شویم . با این حال جزئیات بیشتری از گوشی تاشو هواوی در اختیار نداریم , اما اگر هواوی بتواند مشکل پیش رو را حل کند این محصول هواوی میتواند به عنوان خط مقدم فناوری های گوشی های هوشمند در بازار باشد.فقط باید منتظر باشیم و ببینیم چه اتفاقی می افتد.

منبع arena
 

 
#foldable_phone
#Huawei