lg-steamvr-hmd-at-kvrf-from-svvr-min
 

هدست گران قیمت ال جی با نام اولتراگیر معرفی میشود


هدست واقعیت مجازی ساخته شده توسط شرکت ال جی الکترونیک که با نام LG UltraGear معرفی شده است , ال جی در خواست گواهی مالکیت محصول جدید خود را به اتحادیه ی اروپا فرستاده است .اطلاعاتی از این محصول بدست آمده است که نشان میدهد این محصول در حوزه ی واقعیت مجازی مورد استفاده قرار میگیرد و همچنین ازنمایشگر متصل به سر و لوازم جانبی کامپیوتری در این محصول استفاده میشود.گفته میشود هدست اولترا گیرواقعیت مجازی ال جی نسخه مشابهی از محصول تجاری خود به نام LG VR HMD است که آن محصول را در کنفرانس توسعه دهندگان بازی (GDC) در ماه مارس معرفی شد.شرکت کره ای ال جی اعلام کرده است هدست جدید واقعیت مجازی خود را در سال 2018 راهی بازار میکند.

شرکت ال جی درخواست خود را در روز سه شنبه در اتحادیه اروپا به ثبت رسانده اند و این درخواست در حال بررسی است. هدست واقعیت مجازی ال جی که با نام Stream VR بهره گرفته است از پلتفرم واقعیت مجازی Valve طراحی شده است که این غول تکنولوژی امریکایی با همکاری شرکت شرکت HTC موفق به ساخت و توسعه این هدست شده اند .محصول جدید ال جی با نام اولتراگیر با احتمال زیاد مانند هدست شرکت HTC با نام Vive خواهد بود که میتواند برای ارائه ی یک تجربه ی واقعیت مجازی درفضای کامل یک اتاق با اتصال به کامپیوتر را برای کاربران فراهم کند.

هدست جدید ال جی نیازمند یک کامپیوتر با سخت افزار قدرتمند است , نمونه اولیه ی این هدست به دو عدد صفحه نمایش به اندازه 3.64 اینچی OLED با رزولوشن 1440*1280 مجهز شده بود که هر صفحه نمایش برای یک چشم قرار گرفته بود . صفحه نمایش هایی که برای هدست اولترا گیر برای فروش در نظرگرفته شده به احتمال زیاد با نرخ بازسازی 90 هرتز ارائه خواد شد و این موضوع در شهر سئول تائیید شده است. ال جی به احتمال بسیار زیاد هدست اولترا گیر خود را در سال آینده در نمایشگاه (CES) در تاریخ 9 تا 12 ژانویه در لاس وگاس نوادا برگزار میشود رونمایی میکند , همچنین شرکت ال جی میتواند محصول جدید خود را در نمایشگاه MWC شهر بارسلون در تاریخ 28 فوریه معرفی کند یا حتی انتظار می رود ال جی محصول خود را در نمایشگاه GDC که اواخر سال 2018 است معرفی کند . به احتمال زیاد ال جی هدست واقعیت مجازی جدید خود با نام اولترا گیر را با قیمت 600 دلار راهی بازار کند , اما هنوز مشخص نیست غول تکنولوژی کره ای محصول جدید خود را در کدام بازارها عرضه خواهد کرد.

منبع androidheadlines