nokia-8110-min
 

نوکیا بیشترین بازدید را در نمایشگاه MWC داشته است


هر ساله در شهر بارسلونا شرکت های زیادی برای معرفی محصولات جدیدشان در کنگره جهانی موبایل حضور پیدا می کنند. HMD Global شرکتی است که با نام تجاری برند بزرگ و قدیمی نوکیا به موفقیت های بزرگی دست یافته است . این شرکت توانست با محصولات جدید خود درطی 4 روز در نمایشگاه MWC سال 2018 توانست دوتا از جوایز این رویداد را بدست آورد ، این موفقیت بیش از سال گذشته برای این شرکت بوده است .

حتی با وجود اینکه شرکت سامسونگ در همان روز محصولات جدید خود را با نام های گلکسی اس 9 و اس9 پلاس معرفی کرد ، نتوانست مانع از دیده شدن محصولات جدید شرکت نوکیا شود . HMD Global با معرفی گوشی هوشمند 8110 اندرویدی خود با پشتیبانی از 4G نظرات کاربران را در این نمایشگاه به سمت خود جلب کرد . بر اساس نظرسنجی ای که Brandwatch با همکاری توئیتر انجام داده است ، نوکیا بیشترین بازدید را در میان برند هایی معروف همچون سامسونگ ، هواوی ، گوگل و اپل در نمایشگاه MWC 2018 داشته است .

علاوه بر این آقای Juho Sarvikas مدیر عامل شرکت HMD عنوان کرد ، این شرکت توانسته است در نمایشگاه MWC سال جاری موفق به کسب 21 جایزه شود . این موفقیت رکورد جدیدی برای سازندگان فنلاندی گوشی های هوشمند به حساب می آید . توجه داشته باشید که شرکت نوکیا در کنگره جهانی موبایل در سال گذشته موفق به کسب 17 جایزه شود .اما ستاره ی امسال نمایشگاه موبایل گوشی نوکیا 8110 نسخه 4G میباشد که به زودی با قیمت 80 یورو در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت . کربران زیادی در سرتاسر دنیا با برند نوکیا خاطرات زیادی را دارند و قطعا اگر این شرکت مدل های پیشرفته تری را معرفی کند با استقبال خوبی رو به رو میشود .

منبع phonearena