groove-music-pass-spotify-image_0-min
 

مایکروسافت پایان فعالیت سرویس موسیقی Groove را اعلام کرد


شرکت مایکروسافت غول تکنولوژی امریکایی در اکتبرسال گذشته اعلام کرد ، فعالیت سرویس موسیقی ((Grove Music Pass )) و تمام ویژگی هایی که که مربوط به جریان خرید محتوای موسیقی از طریق Grove Music متوقف خواهد کرد . سرویس موسیقی مایکروسافت در سال 2015 همراه با ویندوز 10 به بازار عرضه شد ، سرویس موسیقی مایکرسافت نتوانست در بازار رقابت میان کاربران خود محبوبیت چندانی را کسب کند . این موضوع در نهایت منجر به این شد که مایکروسافت سرویس موسیقی خود را تا 31 دسامبر سال 2017 به طور کل متوقف کند .

در حالی که در آغاز سال جدید سرویس موسیقی مایکروسافت فعال بود ، ولی از 2 ژانویه تمام قابلیت های آنلاین سرویس موسیقی مایکروسافت که کاربران می توانستند از فروشگاه مایکروسافت موسیقی خرید کنند و پخش ویدئو و دیگر امکانات آنلاین غیر فعال شده اند . قسمت های رادیو و کاوش در سرویس موسیقی مایکروسافت به طور کل غیر فعال شده اند ، کاربران دیگر نمی توانند زبانه ی Music را مشاهده می کنند .توجه داشته باشدید با توقف قابلیت آنلاین سرویس موسیقی مایکروسافت ، کاربران می توانند برای پخش موسیقی محلی از وان درایو و از دستگاه خود از این سرویس استفاده کنند . این سرویس فقط قابلیت های آنلاین آن متوقف شده است ، کاربران اگر به دنبال تجربه کامل تری از موسیقی هستند باید سراغ سرویس های معروف دیگر بروند .

مایکروسافت به کاربران توصیه میکنند از سرویس موسیقی اسپاتیفای برای تجربه بهتر موسیقی استفاده کنند ، شرکت مایکروسافت اخیرا با اسپاتیفای قرارداد همکاری امضا کرده اند . کاربران مایکروسافت می توانند با استفاده از ویندوز 10 ، ایکس باکس وان و موبایل هایی با سیستم عامل ویندوز 10 به سرویس موسیقی اسپاتیفای دسترسی داشته باشند .


منبع windowscentral