pixel-2
 

قیمت و رنگ های پیکسل 2 و پیکسل 2 ایکس ال منتشر شد


شرکت گوگل به زودی در تاریخ 4 اکتبر " 12 مهر " محصولات جدید خود به نام پیکسل 2 و پیکسل 2 XL را معرفی میکند . امروز چند رندر از این 2 گوشی جدیدی که شرکت گوگل در فاصله زمانی 2 هفته تا معرفی این دو محصول باقی مانده است منتشر شده است , این تصاویر نشان میدهند دو محصول شرکت گوگل از چندین رنگ ساخته خواهند شد اما فقط عکس از پشت گوشی ها منتشر شده است و نمیتوان حدس زد که طراحی جلوی گوشی به چه شکل است .

ابتدا بیایید با پیکسل 2 شروع کنیم , همانطور که مشاهده میکنید پیکسل 2 از سه رنگ آبی , سفید و مشکی طراحی شده اند , اینطور که در اطلاعات منتشر شده است شرکت گوگل برای بازار یابی محصولات خود از نام های خنده دار تجاری برای گوشی های خود در نظر گرفته است مانند کاملا سیاه , بسیار نقره ای , واقعا آبی نام گذاری شده اند. اطلاعاتی در مورد قیمت های این گوشی ها منتشر شده است که نشان میدهد پیکسل 2 با حافظه 64 گیگابایت 649 دلار قیمت خواهد داشت و با حافظه دو برابر 128 گیگابایتی با قیمت 749 راهی بازار میشود . اگر این قیمتهای دقیق شرکت گوگل برای این گوشی ها باشد یعنی گوگل قیمت ها را با مدل پیشین پیکسل بالاتر نبرده است , شما پیکسل 2 با حافظه 64 گیگابایت را معادل پیکسل 1 با حافظه 32 گیگاباتی با همان قیمت 649 دلار میتوانید تهیه کنید و افزایش قیمت نداشته است .

پیکسل 2 ایکس ال هم با 2 رنگ راهی بازار میشود , رنگ کاملا مشکی و دیگری با نام تجاری رنگ پاندا با تلفیق 2 رنگ قسمت پایین گوشی سفید و قسمت بالای گوشی مشکی رنگ خواهد بود. و اما خبر بد برای طرفداران پیکسل 2 ایکس ال , شرکت گوگل این گوشی را نسبت به مدل قبلی 80 دلار افزایش داده است . پیکسل 2 ایکس ال با حافظه 64 گیگابایتی قیمت 849 دلار و مدل 128 گیگابایتی 949 دلار قیمت خواهد داشت .
گوشی های هوشمند روز به روز به امکاناتشان اضافه میشود و قیمت هم طبیعی است بالاتر میرود ولی گوگل خوشبختانه همچنان زیر 999 دلار گوشی های خود را قیمت گذاری میکند.
منبع gsmarena
 

 
#پیکسل_2
#پکسل_2_ایکس_ال
#قیمت_پیکسل_ایکس_ال