عینک هوشمند SOLOS مخصوص ورزشکاران طرحی شده است


عینک جدید و هوشمند SOLOS برای ورزشکاران طراحی و ساخته شده است ، عینک هوشمند سولوس با طراحی بسیار سبک مناسب تمام ورزشکارانی است که نیاز به عینک دارند . ورزشکاران با عینک سولوس میتوانند به مدت طولانی از آن استفاده کنند . این آخرین مدل تولید شده عینک هوشمند شرکت سولوس است که مخصوص ورزشکاران طراحی شده است تا بتوانند با استفاده از این عینک عملکرد خوبی را داشته باشند و به اهداف خود برسند . ورزشکاران مختلفی میتوانند از این عینک استفاده کنند از جمله دوچرخه سواران که این عینک بسیار مناسب آن ها می باشد .

عینک جدید سولوس با ویژگی های صوتی عرضه خواهد شد که این ویژگی ها در مدل قبلی این عینک وجود نداشت . عینک جدید سولوس با امکاناتی نظیر کنترل و تنظیم صدا ، پاسخ به تماس ، برقرای تماس صوتی و همچنین گوش دادن و مدیریت موسیقی و مدیریت چت گروهی است . یکی دیگر از مزیت عینک سولوس وجود یک باکس روی این عینک است ، با توجه به اطلاعاتی که سولوس منتشر کرده است ، یکی از بزرگترین مشکلاتی در کامپیوترهای دوچرخه سواران و ساعت های مچی هوشمند است ، برای اینکه بتوان به اطلاعات و داده های ذخیره شده در کامپیوتر دسترسی پیدا داشته باشند باید نوعی ارتباط کاربرو کامپیوتر برقرار باشد و همین مسئله موجب می شود عملکرد ورزشکار بسیار کند شود .

عینک هوشمند سولوس با وجود این باکس در گوشه ی عینک دسترسی به اطلاعات را بسیار راحت کرده است ، ورزشکاران با نگاه کردن به صفحه نمایش می توانند به راحتی به این اطلاعات دسترسی داشته باشند . طبق گزارشات این شرکت ، عینک سولوس علاوه بر راحتی دسترسی به اطلاعات از امنیت بالایی نیز برای حفظ اطلاعات برخوردار است . عینک هوشمند سولوس از اندروید Wear 2.0 قدرت می گیرد. با توجه به اینکه این عینک برای دوچرخه سواران بسیار مناسب است ، برای ورزشکاران دو و میدانی نیز بسیار مناسب و کارامد است .قابلیت های جدیدی برای دونده ها در این عینک اضافه شده است که به عنوان مثال نمایش معیارهای سرعت ، زمان سپری شده ، زمان باقی مانده ، مسافت باقی مانده ، نمایش ضربان قلب است . همچنین دونده اگر در حال دویدن باشند و موبایل آنها زنگ بخورد ، ورزشکار بدون ایستادن میتواند تماس خود را پاسخ دهد و به راه خود ادامه دهد . در کل با این عینک می توانید بسیاری از آمارها را بدست آوردید و اعلان هارا مشاهده و پاسخ بدهید ، البته با این امکانات به نظر نمی رسد از دیگر گجت های هوشمند قیمت پایین تری را داشته باشد . قیمتی که برای این عینک در نظر گرفته شده است 499 دلار است ، و زمان عرضه این محصول جالب به طور دقیق اعلام نشده است . شایعاتی منتشر شده است که این عینک در سه ماه نخست سال جاری در نمایشگاه CES 2018 معرفی خواهد شد .

منبع androidheadlines