xiaomi-amazfit-watch-2-a-1024x553-min
 

شیائومی ساعت هوشمند آمازفیت ۲ را قبل از معرفی در سایت خود به نمایش درآورددر روز گذشته شرکت شیائومی ساعت هوشمند ورزشی آمازفیت 2 را در وبسایت رسمی خود با قیمت 999 یوان چین معادل 159 دلار امریکا به فروش گذاشت . ساعت هوشمند ورزشی آمازفیت 2 شرکت شیائومی از یک صفحه نمایش 2.5 اینچی مقاوم در برابر سایش و خطو خش می باشد و حاشیه های این ساعت از جنس سرامیک و دکمه های بکار رفته در این ساعت از جنس استیل ضد زنگ می باشد . ساعت هوشمند جدید شیائومی با طراحی سه بعدی خود می تواند راحتی کار کردن با این ساعت را در حین ورزش و یا محل کار برای کاربران مناسب باشد .
ساعت هوشمند آمازفیت 2 از 11 حالت ورزشی پشتیبانی می کند ، پیاده روی ، دویدن ، انواع شنا در استخر و دریا ، مدل های مختلف دوچرخه سواری و... می باشد

بنابر گزارش یکی از مقامات ارشد شرکت چینی شیائومی ، ساعت هوشمند ورزشی آمازفیت 2 از فناوری GPRS استفاده می کند و در کل می تواند 35 ساعت مسیریابی کند . همچنین این ساعت در مسابقه های آفرود تا 100 کیلومتر را می تواند پشتیبانی کند .میزان شارژدهی این ساعت بهبود داده شده است و کاربر می تواند به طور مداوم تا 5 روز از این ساعت استفاده کند . علاوه بر این ، ساعت هوشمند آمازفیت 2 مقاومت بیشتری در برابر آب پیدا کرده است . بنابر گفته یکی از مقامات شیائومی ، این ساعت می تواند تا عمق 50 متری بدون هیچ گونه ایرادی اطلاعات شنا را ثبت کند . آماز فیت 2 با قابلیت شناسایی انواع شنا بوده و می تواند اطلاعات مربوط به آن شنا را ثبت و ذخیره کند .

ساعت هوشمند آمازفیت 2 شیادومی در حال حاضر در تاریخ 6 آوریل (13 فروردین) برای پیش فروش در سایت شیائومی قرار داده شده است و کاربران می توانند محصول جدید شیائومی را خریداری کنند .

منبع gizchina