xperia-z4-tablet-ah-18-1600x1065
 
شرکت سونی تبلت های ۸ و ۱۰ اینچی عرضه خواهد کرد

بر اساس گزارشات جدیدی که منتشر شده است ، شرکت سونی در تابستان سال جاری تبلت های انمدرویدی جدیدی را معرفی خواهد کرد .بر اساس کد منبع دوربین ، شرکت سونی در حال برنامه ریزی برای معرفی تبلت های 8 اینچی و 10 اینچی اندرویدی خود می باشد . اطلاعاتی که در کد منبع بدست آمده است نشان میدهد تبلت های جدید این شرکت 8 و 10 اینچی خواهند بود .

در حال حاضر ممکن است شما شایعات گذشته را به خاطر داشته باشید که گفته میشد سونی قرار است در تابستان اکسپریا زد 2 پرو را معرفی کند ، اما به احتمال زیاد سونی هر سه مدل از محصولات جدید خود را در تابستان معرفی کند . گوشی هوشمند اکسپریا زد 2 پرو پرچمدار جدید سونی خواهد بود که حتی از گوشی های اکسپریا زد 2 و اکسپریا زد 2 کامپکت قدرتمند تر خواهد بود .انتظار می رود اکسپریا زد 2 پرو به 6 گیگابایت رم مجهز شود و حاشیه های نازک با صفحه نمایش 4k مجهز به بازار عرضه خواهد شد .

در گزارش ها آمده است ، سونی تبلت های جدید خود را با برند اکسپریا زد 2 معرفی خواهد کرد ، بنابراین ممکن است سونی تبلت های جدید خود را با نام اکسپریا زد 2 معرفی کند . شرکت سونی از سال 2015 تبلت جدیدی را معرفی نکرده است ، آخرین تبلت این شرکت اکسپریا زد 4 در ماه مارس سال 2015 معرفی شده است . تبلت اکسپریا زد 4 از قابلیت های فوق العاده ای بهرمند بود ، این تبلت از استاندارد IP68 که برای مقاومت تبلت در برابر گردوقبار بهره مند شده بود که در آن سال هیچ دستگاهی چنین قابلیتی را نداشت . همچنین آخرین تبلت سونی از طراحی زیبایی برخوردار بود و بدنه این دستگاه از قلز و شیشه ساخته شده بود .

به احتمال بسیار زیاد سونی تبلت اسکپریا زد 2 را با مشخصات تبلت قبلی خود معرفی کند ، البته تبلت 10 اینچی از باتری بزرگتری باید استفاده شود . احتملا تبلت های جدید 8 و 10 اینچی سونی از پردازنده های قدرتمند اسنپ دراگون 835 و 845 شرکت کوالکام استفاده کند . این دو تبلت هم از فلز و شیشه مرغوب ساخته خواهند شد و همچنین هر دو دستگاه مجهز به فناوری 4G LTE و Wi-Fi می شوند . در روزهای آینده اطلاعات دقیق تری از این تبت ها منتشر خواهد شد .

منبع androidheadlines