screen-shot-2017-06-05-at-12-22-16-pm
 

شرکت اپل اسپیکر هوشمند خود را معرفی کرد


شرکت اپل بالاخره اسپیکر هوشمند خود یا نام هوم پاد را معرفی , به گفته ی شرکت اپل این محصول مانند آی پاد که انقلابی در موسیقی در حال حرکت به پا کرد این اسپیکر هم موسیقی در خانه را متحول خواهد کرد. صدای سخنران اسپیکر هوشمند شرکت اپل از 7 بلند گو که در آن تعبیه شده است خارج میشود . علاوه بر این ها از یک عدد ساب ووفر 4 اینچی استفاده میشود و پردازنده استفاده شده در اسپیکر هوشمند اپل از تراشه A8 ساخت خود شرکت اپل است .
اسپیکر هوم پاد از تکنولوژی جالبی استفاده شده است این اسپیکر قادر است صدای پخش شده را بصورت اوتوماتیک مناسب آن فضایی که در آن قرار دارد خودکار تنظیم میشود . راه اندازی این اسپیکر بسیار آسان است به سادگی راه اندازی یک جفت ایرپاد است و هوم پاد سازگار با آیفون های 5s و بالاتر است .شما همچنین قادر به استفاده از یک جفت هوم پاد در یک اتاق هستید برای تقویت صدا , همچنین شرکت اپل از 2 اسپیکر جانبی برای هوم پاد معرفی کرد تا قدرت صدارا بتوان بهبود داد .
شما میتوانید با هوم پاد اپل به صورت بی سیم به تمام کتابخانه های موسیقی اپل موزیک بدون محدودیت دسترسی داشته باشید.در این اسپیکر 6 عدد میکروفون کارگذاشته شده است تا بتوان به دستیار صوتی اپل به راحتی ارتباط برقرار کرد , جالب است بدانید دستیار صوتی سیری که در هوم پاد نصب شده است به روز رسانی شده است و میتواند سوالاتی نظیر : چه کسی این قطعه درام را نواخته است ؟ و یا بهترین موسیقی ای که در روز پنجم ماه می سال 2016 پخش شد چه بود ؟؟ و... را میتواند پاسخ دهد.
شرکت اپل مبگوید میکروفن های این اسپیکر بسیار عملکرد خوبی دارند در حالی که موزیک پخش شود صدای مخاطب به اسپیکر میرسد و دسیار هوشمند سیری پاسخ میدهد , در اسپیکر هوشمند اپل از چراغ های ال ای دی استفاده شده است و دکمه های قرار گرفته بصورت کاملا لمسی است . در کنار پخش موسیقی میتوانید از دستیار هوشمند صوتی اسپیکر سوالاتی نظیر دمای هوا , ترافیک خبرهای ورزشی و .... را بپرسید تا دسیار سیری جواب سوالتان را بدهد .شما با اسپیکر هوم پاد میتوانید پیام های خود را ارسال کنید و یا دیگر دستگاه هایی که به HomeKit متصل هستند را مدیریت کنید , با هوم پاد میتوانید دیگر دستگاه های هوشمند داخل خانه را که از شما دور هستند کنترل کنید . اسپیکر هوم پاد اپل در دو رنگ سفید و خاکستری و با برچسب قیمت 349 دلار در کشور های امریکا , انگلستان و استرالیا عرضه خواهد شد.


منبعtheverge
 

 
#HomePod# #اپل# #اسپیکر_هوشمند#