seagate-12tb-min
 

سیگیت سریع ترین هارد ۱۲ ترابایتی جهان را معرفی کرد


شرکت سیگیت که سابقه طولانی در تولید حافظه های کامپیوتری دارد روز گذشته ممحصول جدید خود را معرفی کرد , هارد جدید سیگیت مخصوص کامپیوترهای رومیزی است و بالاترین حافظه ی و مطمئن ترین هاردی است که ساخته شده است . نام محصول جدید سیگیت BarraCuda pro HDD است و ظرفیت ذخیره سازی اطلاعات در این هارد 12 ترابایت است , این میزا فضا دو برابر ظرفیت تولید شده رقبای شرکت سیگیت است . همانطور که میدانید با آمدن تکنولوژی 4k محتوایی که با این میزان کیفیت تولید میشود فضای ذخیره سازی بیشتری را نیاز دارد , متخصصان و تولید کنندگان در هر رشته ای نیاز به یک فضای ذخیره سازی بسیار بالایی دارند چون با داشتن فضای ذخیره سازی بسیار بالا میتوانند بدون مشکلی تغییرات و ویرایش اطلاعات خود را به راحتی انجام دهند و همچنین در اجرای بازی های رایانه ای با حجم بسیار بالا دیگر مشکلی نداشته باشند.
شرکت سیگیت علاوه بر این محصول خود از دو هارد 1درایو 12 ترابایتی با نام های Iron Wolf و Iron Wolf از این محصولات رونمایی کرده . این 2 هارد معرفی شده هم از ظرفیت بالا , عملکرد خوب و همچنین از اطمینال بالایی برخوردار هستند این 2 هراد بیشتر برای کسانی که در صنعت با سیستم های NAS سرو کار دارند مناسب است . آقای مت رادلیج معاون ارشد بخش بازاریابی و کسب و کار شرکت بزرگ سیگیت در مصاحبه ای میگوید: تمام مشتریان و شرکای ما و همچنین دیگر استفاده کنندگان از محصولات سیگیت نیاز به فضای ذخیره سازی بسیار زیادی دارند و از ما انتظار دارند تا از آخرین تکنولوژی های بزرگ بدست آمده و همراه با میزان ذخیره سازی بسیار بالا و عملکرد بدون عیب را به به محصولاتمان اضافه کنیم.
تمام مشتریان سیگیت که از هاردهای 12 ترابایتی پرو استفاده میکنند , در سیستم های خود میتوانند از میزان فضای ذخیره سازی بسیار بالایی دسترسی داشته باشند یا این محصولات میتوانند در هر زمان و درهر کجا به اطلاعات دیجیتالی خود دسترسی داشته باشند داده های خود را ذخیره , ویرایش و پاک کنند. نسخه های 12 ترابایتی با مدل های IronWolf , IronWolf pro و BarraCuda pro هم اکنون در سرتاسر دنیا برای فروش آماده است.
منبع mspower