screenshot-2017-05-04-at-15-25-34-1200x892
 

سخت افزار آیفون ۸ نا امید کننده است


تصاویر زیادی از آیفون های جدید سال 2017 منتشر میشود علاقه مندان و کاربران آیفون را بسیار هیجان زده میکنند, تیم آقای کوک در نشستی اعلام کرد که همین موضوع باعث کاهش فروش آیفون 7 شده است , اما مدیر سازمان اقتصادی JPMorgan در خبری اعلام کرده است که مشخصات آیفون بعدی کاربران را میکند. سایت 9to5Mac در گزارشی که در سایت قزار داده است عنوان شده که شرکت بزرگ اپل در حال کار بر روی پروژه ی آیفون 7 اس و آیفون 7 اس پلاس و همچنین آیفون 8 جدید است این سایت خبری عنوان کرده است که این سه مدل کاربران را ناامید میکنند.
در اینترنت تصاویر و رندر های زیادی از آیفون 8 منتشر میشوند که جی پی مورگان معتقد است که بر خلاف طرح های زیبایی که در اینترنت منتشر میشوند آیفون 8 تمام حاشیه های گوشی 4 میلی متر ضخامت حاشیه نخواهند داشت و مانند پرچمدار سامسونگ گلکسی اس 8 صفحه نمایش اپل از اطراف گوشی بدون حاشیه است ولی در قسمت بالا و پایین گوشی حاشیه های زیادی خواهد داشت. تصویر زیر گویای همه چی است :

علاوه بر این ها جی پی مورگان در صحبت هایش اضافه کرده است که آیفون 7 اس و آیفون 7 اس پلاس هم مانند آیفون های قبلی طراحی ساده ای خواهند داشت اما مانند آیفون 8 از لبه های آلو مینیومی و پشت گوشی هم از شیشه خواهد بود.
ساخته شدن گوشی از فلز و شیشه باعث میشود از تکنولوژی شارژ بیسیم هم در گوشی های بعدی آیفون قرار داده شود .استفاده از شیشه در ساخت گوشی کمی نگران کننده است در آیفون های 4 و 4اس در صورت افتادن گوشی روی زمین آسیب زیادی میدیدند. در آیفون 8 استفاده از شیشه و استیل ضد زنگ باعث میشود بدنه گوشی دیگر بیمه نشود .
جی پی مورگان همچنین عنوان کرده شرکت اپل هنوز تصمیمی برای ادغام سنسور اثر انگشت با صفحه نمایش نگرفته است و در جدول اطلاعات مشخص زیر مشخص است که هنوز تصمیمی گرفته نشده است.

جی پی مورگان نگاه مثبتی به باتری L شکل که در ظرفیت 30 درصد بزرگتر و وجود دوربین دوگانه در آیفون 8 دارد. اگرچه این ارتقا محتمل هزینه بیشتر 70 تا 80 دلاری برای ساخت آیفون بعدی خواهد داشت , و احتمالا آیفون 8 با افزایش قیمت و 1000 دلار عرضه شود. با این حال کاربرانی که فکر های بلند پروازانه برای آیفون بعدی را داشتند الان عصبانی هستند , اما به کنار از این موضوع شرکت اپل همراه با آیفون 8 ایرپاد بی سیم را در جعبه این گوشی قرار خواهد داد.
اما کمی این موضوع که اپل بخواهد ایر پاد بی سیم را همراه آیفون 8 عرضه کند جالب نیست چرا که بعضی از کاربران علاقه ای به ایرپاد بیسیم را ندارند و موضوع تامین این تعداد از ایر پاد بیسیم هم کمی منطقی نیست چرا که باید در ماه های اول عرضه آیفون 8 شرکت اپل 70 تا 80 میلیون ایر پاد تولید کند در صورتی که در زمان معرفی ایر پاد بیسیم شرکت اپل در تولید ایرپاد بیسیم در زمان معرفی به مشکلات زیادی برخورد .
منبعforbes