amazfit-bip-smartwatch-ah-ns-02-min
 

ساعت هوشمند Amazonfit Bit با عمر باتری ۴۵ روز


از زمان معرفی اولین دستنبند پایش سلامت تناسب اندام Amazon حدود یکسال و نیم سپری شده است ، در این میان این شرکت چندین ساعت هوشمند را معرفی کرده است . این شرکت امروز اعلام کرده است که قرار است اولین ساعت جهانی خود را با نام Amazonfit Bitمعرفی خواهد کرد . آمازون فیت بیت در نگاه اول شباهت بسیار زیادی به اپل واچ دارد . اما قابلیت های جالبی در این ساعت به کار برده شده است که آن را با ساعت هوشمند اپل متمایز می کند .

این به عنوان چهارمین ساعت هوشمند شرکت Amazon معرفی می شود ، این ساعت مجهز به یک صفحه نمایش مربعی شکل و از یک باتری با میزان شارژدهی بسیار بالا تا یک ماه و بیشتر استفاده شده است . اکثر ساعت های هوشمند به طور استاندارد تا 9 روز شارژدهی دارند ولی شما می توانید این ساعت را بایک بار شارژ تا 45 روز از این ساعت استفاده کنید .

این ساعت قابلیت های بسیار جذابی را دارا می باشد از قابلیت های این ساعت : صفحه نمایش لمسی 1.28 اینچی با پوشش شیشه ای محافظ گلوریاگلس 3 ، مجهز به GPS و همچنین مسیریاب GLONASS ، مجهز به سنسور ضربان قلب اپتیکال و سنسور شتاب سنج 3 محوره برای فعالیت های ورزشی و کنترل خواب مناسب است . در این ساعت هوشمند از قطب نما و فشارسنج و نمایش ارتفاع به کاربرده شده است ، همچنین ساعت هوشمند Amazonfit Bit توانسته است استاندارد IP68 را دریافت کند و این بدان معناست که می تواند تا مدت نیم ساعت بدون فشار زیر آب قرار بگیرد و مناسب تمام شناگران نیز می باشد . با وجود ادعای سازنده از میزان شارژدهی بسیار بالا ، در این ساعت از یک باتری 190 میلی آمپری استفاده شده است و وزن این ساعت به 31 گرم رسیده است .

Amazonfit Bit دارای یک بند 20 میلی متری است ، کاربران به راحتی می توانند بند این ساعت را تعویض کنند یا برای فعالیت های ورزشی و یا برای میهمانی ها و مراسم رسمی میتوان تعویض کرد. در این ساعت هوشمند به لطف اپلیکیشن Mi Fit میتوان اطلاعات جانبی را برای این ساعت جمع آوری کند و همچنین کاربران می توانند محیط کاربری ساعت هوشمند Bit را شخصی سازی کنند . تنظیم اهداف فعالیت روزانه و نظارت بر داده های تاریخی و پایشگر خواب و دیگر امکانات به وسیله ی برنامه Mi Fit قابل دسترس خواهد بود .در حال حاضر این شرکت فقط رنگ مشکی این ساعت هوشمند را با قیمت 99 دلار در وبسایت خود برای فروش قرار داده است . رنگ بندی های دیگر قرمز ، سبز و سفید نیز در پیش فروش قرار داده شده اند ، انتظار می رود رنگ های دیگر تا ماه مارس 2018 برای عرضه آماده شوند . ساعت هومشند Amazonfit Bit برای هر دو سیستم عامل اندرود و IOS در دسترس می باشد .

منبع androidheadlines