۹۹۹۹۱
 

رندرهای آیفون 8 کمی تا واقعیت


به تازگی تصاویر جدیدی از آیفون بعدی انتشار پیدا کرده است , این تصاویر ظاهرا از منابع معتبری بدست آمده است و به آیفون بعدی بسیار شبیه است و این تصاویر به نوعی آیفون بعدی را برای شما معرفی میکند. این تصاویر را سایت Engadget به اشتراک گذاشته است , در تصاویر آنچه که پیداست شرکت اپل از 2 دوربین برای آیفون بعدی استفاده کرده است در این تصاویر برآمدگی دوربین کاملا مشهود است و اینطور بنظر میرسد که شرکت اپل نتوانسته است این برامدگی را برطرف کند.
اینطور که بنظر میرسد آیفون جدید کوچکتر از آیفون دو نسل قبلی باشد , در پشت گوشی مشاهده میشود از 2 دوربین استفاده شده است و در ظاهر تغییر زیادی مشاهده نمیشود اما در ساخت بدنه از فلز و شیشه در پشت بدنه این گوشی استفاده شده است و به احتمال خیلی زیاد از شارژ بی سیم در این گوشی استفاده شود .
در منابعگفته شده است آیفون 8 از صفحه نمایش استاندارد 4.7 اینچ استفاده خواهد کرد و از نسخه های یا صفحه نمایش بزرگتر 5 اینچ و همچنین با صفحه نمایش 5.5 اینچ با مدل پلاس ساخته خواهد شد و احتمالا 5.8 اینچ هم برسد. در تصاویر از صفحه نمایش بصورت دقیق مشاهده نمیشود که آیا از صفحه نمایش با لبه های خمیده استفاده میشود یا خیر با اندازه هایی که منابع از آیفون 8 به دست آورده اند معلوم است که آیفون بعدی کشیده تر و ضخامتش بیشتر از آیفون 7 است.
با دیدن ین تصاویر نباید باور کنیم که حتما آیفون بعدی طبق این تصاویر خواهد بود امکان دارد شرکت اپل این طرح را برای نمونه طراحی کرده باشد و سراغ طرح های دیگری برود , در هر صورت اپل وارد دهمین سالگرد آیفون میشود و حتما با نوآوری های زیادی آیفون 8 را معرفی میکند. دریکی از تصاویر نشان میدهد که در آیفون 8 از دوربین دوگانه برای سلفی استفاده خواهد کرد و دکمه Home و حسگر اثرانگشت در صفحه نمایش ادغام خواهد شد .


منبع engadget