map-min
 

جستجوی گوگل به زودی به شما خواهد گفت میانگین زمان بازدید در مکان های خاص چقدر خواهد بود


به تازگی شرکت بزرگ گوگل راهکاری برای یافتن پروازهایی که با قیمت های مناسبی موجود می باشند را ارائه کرده است .اما اکنون گوگل میخواهد مدیریت زمانتان را مقصد سفری که دارید به طور کامل مدیریت کند . گوگل که به جستجو معرف است قصد دارد در این سرویس مقدار متوسطی که کاربر در زمان بازدید از مکان های خاصی که دارد را در جستجوی که در گوگل میشود ارائه کند . توجه کنید که این قابلیت در جستجوی گوگل در دسترس است و میتوان استفاده کرد ولی در گوگل مپ این امکان وجود ندارد ، ولی میتوان امیدوار بود این سرویس در گوگل مپ هم استفاده شود .

راه کار استفاده از این سرویس به این صورت است ، هنگام جستجوی مکان های خاص و شناخته شده ، ممکن است بخش جدیدی با نام (( برنامه ریزی بازدید )) در لوکیشن اضافه شود . در این قسمت به شما نشان میدهد متوسط زمانی که مردم در این مکان حضور داشته اند را به اطلاع شما میرساند .
برای مثال : گوگل به جستجو کننده ها پیشنهاد میدهد که حدود 2 ساعت زمان برای بازدید از پارک گلدن گیت در شهر سان فرانسیسکو زمان مناسبی است .( هرچند ما پیشنهاد میکنیم 2 ساعت در قسمت ساحلی Chalet Brewery را سپری کنید که بسیار دیدنی است اگر هنگام غروب آفتاب آنجا باشید.)


به نظر میرسد این سرویس محدود به مقاصد توریسیتی معروف ، مکان های تاریخی و شاید هم موزه ها باشد .اما امیدواریم این سرویس را تا مطب های پزشکان گسترش دهند . مکانی که همه ما زمان زیادی را در آنجا به انتظار نشسته ایم و خیلی خوب می شود اگر قبل از ترک خانه بدانیم که چقدر در مطب دکتر به انتظار خواهیم نشست .

منبع phonearena