samsungglassmock1_640-0-min
 

ثبت علامت تجاری سامسونگ خبر از معرفی عینک هوشمند را می دهد


بیش از 4 سال است که شایعاتی از معرفی عینک هوشمند سامسونگ همانند عینک گوگل منتشر می شود ، در برخی از گزارش های منتشر شده عنوان شده است این محصول پوشیدنی گیر گلس نام گذاری خواهد شد و همچنین از امکانات فراتری نسبت به عینک گوگل خواهد داشت . شرکت سامسونگ تا به امروز چنین محصولی را معرفی نکرده است ، ولی در در حال حاضر گویا سامسونگ یک نام تجاری را به ثبت رسانده است و احتمال عرضه عینک هوشمند سامسونگ وجود خواهد داشت .

شرکت سامسونگ چندین اختراع را به ثبت رسانده است و این اختراعات ویژگی های عینک هوشمند را ارائه می دهد . 2سال پیش گزارشاتی از اختراعات سامسونگ منتشر شد که نشان می داد عینک هومشند سامسونگ در مقایسه با عینک گوگل از قابلیت های بسیار پیشرفته تری برخوردار است . غول تکنولوژی کره ای در حال حاضر این اختراعات را در اختیار دارد و ممکن است برخی از این فناوری های ثبت شده را توسعه و ارتقا دهد . شرکت سامسونگ تا به امروز هیچ برنامه ای مربوط به معرفی عینک هوشمند خود اراده نداده است ، اما به تازگی شرکت سامسونگ اقدام به ثبت یک نام تجاری کرده است و این موضوع بسیار جلب توجه کرده است و این ثبت با هیچ یک از محصولات موجود این شرکت ارتباطی ندارد .

در توضیحاتی که سامسونگ برای این ثبت تجاری خود عنوان کرده است ، نشان می دهد ممکن است برای عینک هوشمند استفاده شده است از جمله این موارد مانند ; تکنولوژی های کامپیوتری برای تحلیل و کنترل و تشکل از سخت افزارهای کامپیوتری از جمله دوربین ، کامپیوتر، صفحه نمایش ، پردازش تصویر ، نمایش تصویر و برای آنالیز ، تحلیل و پیکربندی بینایی می باشد . در توضیحات این گزارش چندین بار از کلمه دستیار بینایی استفاده شده است ، اگر این مسئله واقعیت داشته باشد این محصول فراتر از یک محصول پوشیدنی خواهد بود ، همچنین می تواند با کسب مجوز های لازم و استفاده از لنز در این عینک در کاربردهای پزشکی نیز موثر باشد .

توجه داشته باشید که ثبت نام تجاری به اندازه کافی برای اطمینان از ارائه ی یک محصول جدید نیست ، اما باید به زمان بندی موجود نگاه کنیم . احتمال دارد سامسونگ در کنار گوشی گلکسی اس 9 عینک هوشمند خود را معرفی کند ، تمام احتمالات موجود می باشد .

منبع sammobile