lg_w8_thinq_ai-0-min
 

تلویزیون های سال ۲۰۱۸ ال جی به دستیارصوتی گوگل اسیستنت مجهز می شوند


شرکت بزرگ این روزها آماده است ال جی آماده است محصولات جدید خود را در نمایشگاه جهانی CES معرفی کند. ال جی اخیرا تلویزیون 88 اینچی با کیفیت 8K معرفی کرده است ، این تلویزیون به عنوان اولین تلویزیونی است که در این اندازه و کیفیت تولید شده است . علاوه بر این محصول شرکت ال جی مدل های دیگر تلویزیون های خود را در این نمایشگاه معرفی خواهد کرد . اما خبر جدیدتر آن است که شرکت ال جی در نمایشگاه CES 2018 علاوه بر معرفی محصولات خود اعلام خواهد کرد که محصولات جدید این شرکت در سال 2018 مجهز به دستیار صوتی گوگل اسیستنت خواهند بود .

اما شرکت ال جی در سال های گذشته تلویزیون های خود را به سیستم عامل webOS مجهز می کرد که از دستیار صوتی مخصوص این سیستم عامل در این محصولات استفاده میشده است . در حال حاضر این کمپانی تصمیم دارد در محصولات جدید خود از دستیار صوتی گوگل که به نام گوگل اسیستنت شناخته می شود را در تلویزیون های اولد و سوپر اولترا اچ دی که با بهره مندی از نام تجاری ThinQ که بر پلتفرم هوش مصنوعی گوگل استفاده می کنند روانه بازار کند .

شرکت ال جی با مجهز کردن محصولات خود به دستیار صوتی گوگل ، این امکان را برای کاربران فراهم کرده است که بتوانند دستورات و فرمان های بیشتری را برای بهره مندی بیشتر از تلویزیون صادر کنند . شما به وسیله دستیار صوتی گوگل می توانید جستجو در دیالوگ های فیلم ها بپردازید و یا خاموش کردن تلویزیون پس از پایان یافتن برنامه ها استفاده کرد . در حال حاضر شرکت ال جی مشخص نکرده است که کدام کشور ها می توانند به دستیارصوتی گوگل و یا دیگر قابلیت هایی که می توان دیگردستگاه هایی که به سرویس های مختلف گوگل متصل هستند در تلویزیون های سال 2018 به بازار عرضه می شوند دسترسی داشته باشند .

همچنان ال جی می گوید : با تلویزیون های ThinkQ AI ال جی کاربران می توانند به عنوان یک مرکز کنترل در خانه هایشان استفاده کنند . تلویزیون هایی که از تکنولوژی WebOS استفاده می کنند به احتمال زیاد از فناوری ThinQ بهره مند می شوند . کمپانی بزرگ ال جی علاوه بر برنامه های معرفی محصولات جدید مبتنی بر ThinQ AI ، از پردازنده تصویری جدید خود که Alfa 9 نام گذاری شده است را برای تلویزیون های خود معرفی خواهد کرد ، ال جی مدعی است به وسیله این پردازنده می توان تصاویر فوق العاده ای به کاهش نویز را ارائه داد . به وسیله این پردازنده می توان پشتیبانی از نرخ 120 فریم برثانیه و محتوای HFR را به ارمقان آورد .

اطلاعات دیگری از این محصولات انتشار داده نشده است ، با توجه به مجهز شدن این تلویزیون ها به دستیار صوتی گوگل و همچنین پردازنده فوق العاده ای که در این دستگاه ها استفاده خواهد شد قطعا قیمت بالاتری را نسبت به دیگر تلویزیون ها شاهد خواهیم بود

رقیب اصلی ال جی یعنی سامسونگ که بزرگترین تولید کننده پنل های اولد در جهان است ، فعلا خبری از محصولات جدید این شرکت نیست و باید منتظر ماند تا ببینیم سامسونگ در نمایشگاه CES 2018 چه محصولاتی را معرفی خواهد کرد . در حال حاضر دو شرکت ال جی و سامسونگ از دیگر شرکت ها متمایز هستند و محصولاتشان در صنعت تولید تلویزیون یک سروگردن از دیگر محصولات بالاتر است . منبع theverge


#lg
#google_asistant