iphone-8-size-comparison
 

تغییر نام آیفون ۷ اس به آیفون ۸


طبق گزارش هایی که در این چند روز اخیر فاش شده است شرکت اپل قرار است نام تجاری را از روی گوشی های هوشمند جدید خود حذف کند , بر همین اساس از این پس نام های آیفون های جدید مانند قبل مثل آیفون 7s و 7s پلاس نخواهد بود و بدون پسوند آیفون 8 و آیفون 8 پلاس معرفی خواهند شد ; اما معلوم نیست نام آیفون های جدید با نمایشگر OLED مطرح شوند .
آخر هفته گزارش هایی برای آیفون های جدید منتشر شد که وبسایت iculture.nl خبر از آیفون بر پایه 1000 دلاری داد و همچنین آیفون جدید با صفحه نمایش خمیده و با نام iphone X به بازار عرضه خواهد شد , کلمه x همان معنی 10 را میدهد, پیش از این تحلیل گران وال استریت حدس میزدند که آیفون جدید با نام x عرضه خواهد شد. به غیر از این گزارش ها در نمایشگاه IFA 2017 که برگزار شد , در جریان این نمایشگاه تامین کنندگان قطعات آیفون که با سایت 9to5Mac مصاحبه ای داشتند خبر دادند که شرکت اپل قرار است در اواخر شهریور ماه از 3 مدل گوشی جدید رونمایی خواهند کرد با نام های آیفون 8 و آیفون 8 پلاس که قرار است جایگزین مدل های آیفون 7 و آیفون 7 پلاس شوند و مدل دیگری با نام آیفون 8 ادیتشن iphone 8 edition معرفی خواهد شد با این حال نمیتوان به گمانه زنی ها و شایعاتی که در مورد نام های آیفون بعدی انتشار پیدا کرده است اعتماد کرد ولی تجربه نشان داده است که به اطلاعاتی که سازندگان قطعات در اختیار میگذارند میتوان اعتماد کرد.
هنوز از روش بازاریابی و نحوه ی توزیع و همچنین طراحی جعبه گوشی خبرهایی فاش نشده است جالب است بدانید طراحی جعبه های آیفون با مقوا و طراحی این جعبه ها با مقوا هزینه کمتر ولی زمان بیشتری را میگیرد. به رغم آنچه که در مورد محصولات جدید اپل نام گذاری میشود در نهایت قرار است اپل از سه محصول رده بالای گوشی با صفحه نمایش OLED معرفی شوند و همچنین از تلوزیون اپل با کیفیت تصویر 4k و نسل جدید ساعت هوشمند اپ با تکنولوژی مخابراتی LTE نیز معرفی خواهد شد. تمام این محصولات قرار است در 21 شهریور ماه همین ماه جاری معرفی شوند.
منبع appleinsider