galaxy-s9-renders-2-min
 

تصاویر گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس منتشر شد


شرکت سامسونگ بزرگترین تولید کننده گوشی های هوشمند به زودی از پرچمداران جدید خود به نام های گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس رونمایی خواهد کرد، همین باعث شده است گامانه زنی هایی برای محصولات جدید سامسونگ در سال 2018 به وجود آید .

سامسونگ با مدل هل گلکسی سری اس خود توانست طرفداران زیادی در دنیا کسب کند ، سامسونگ اولین شرکتی بود که توانست گوشی هایی با صفحه نمایش منحنی را تولید کند . البته گوشی های سری اس سامسونگ چندان بی عیب و ایراد نبوده است ، سامسونگ سعی داشته در هر سری از مدل های گلکسی اس ایرادات قبلی را برطرف کند .

تصاویر جدیدی از رندرهای 2 گوشی منتشر شده است ، در این رندر ها گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس به نمایش گذاشته شده است . در این تصاویر نمای پشتی گلکسی اس 9 کاملا مشاهده می شود ولی پنل پشت اس 9 پلاس در این تصاویر مشاهده نمی شود ، اما پنل جلوی گلکسی اس 9 پلاس کاملا مشهود است . همین موضوع باعث شده است شایعاتی از محل قرار گیری دوربین دوگانه در اس 9 پلاس منتشر شود .

با وجود اینکه پنل پشتی گلکسی اس 9 پلاس منتشر نشده است ، ولی تصاویر پشت گوشی اس 9 نشان دهنده ی آن است شایعات حقیقت دارند و در این گوشی از یک دوربین استفاده می شود . این بدان معناست که تفاوت های بین گوشی های نسخه اس 9 و اس9 پلاس فقط در اندازه ی صفحه نمایش این دو پرچمدار نیست بلکه تفاوت ها فراتر از آنچه است که در مدل های قبلی اس 8 و اس 8 پلاس عرضه شده است وجود دارد . کاربران برای انتخاب گوشی های جدید نباید فقط صفحه نمایش را مدنظر داشته باشند بلکه تفاوت ها در دوربین های این دو پرچمدار کاملا متفاوت است و فاکتور انتخاب کاربران باید روی دوربین هم باشد .

تصاویر نشان می دهند که سنسورها و دوربین های سلفی در قسمت بالای هردو پرچمدار قرار خواهد گرفت ، این قابلیت ها برای هردوگوشی یکسان خواهد بود وهیچ تفاوتی در کیفیت عکس برداری در این دو مدل تفاوتی نخواهند داشت ، بنظرمی رسد تمرکز سامسونگ برای ثبت تصاویر بهتر در عکس های سلفی در این گوشی ها نیز می باشد . به طراحی این دو گوشی می رسیم ، آنچه که در این تصاویر مشاهده می شود تفاوت چندانی در طراحی این گوشی ها با مدل های قبلی سال 2017 گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس ندارند و تقریبا مشابه طراحی قبلی هستند . هرچند که گفته میشد حاشیه های مدل های 2018 کمتر از مدل های قبلی باشند ولی تغییری نداشته و دقیقا مانند مدل قبلی هستند . یکی دیگر از نکاتی که در این گوشی توجه همه را به خود جلب می کند قرار گیری سنسور اثر انگشت در پایین دوربین این پرچمداران قرار گرفته است ، بنظر می رسد سامسونگ به خاطر شکایت های کاربران که از مدل های قبلی گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس داشته اند به این دلیل که موقع لمس حسگر اثر انگشت دوربین این گوشی ها نیز لمس می شود .

شایعات نشان می دهند که پرچمداران سامسونگ گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس این هفته یا هفته ی بعد در نمایشگاه CES معرفی خواهد شد . به تازگی شایعاتی منتشر شده است که این دو مدل مجوز FCC را دریافت کرده اند و این می تواند بدان معنا باشد که سامسونگ آماده عرضه پرچمداران خود است .

در حال حاضر اپل با معرفی آیفون 10 در جدول فروش بالاتر از گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس سامسونگ قرار گرفته است ، باید منتظر ماند و دید سامسونگ با معرفی گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس می تواند رتبه خودش در بازار تلفن همراه را کسب کند یا خیر . در جدول فروش به ترتیب آیفون با معرفی مدل ایکس اول است و در رتبه دوم سامسونگ قرار دارد ، اما شرکت چینی شیائومی رقیب جدید شرکت سامسونگ است که در رتبه سوم فروش موبایل های هوشمند قرار گرفته است .

منبع androidheadlines