samsung-galaxy-s8-concept-2
 

تصاویر واقعی گلکسی اس ۸ را تماشا کنید


باز هم تصاویری از گوشی های جدید سامسونگ لو رفته است , تصاویر جدیدی از پرچمدار جدید سامسونگ در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شده است که این بار هر 2 مدل گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس را در کنار هم از آن ها عکس گرفته شده و تفاوت زیاد این 2 گوشی را میتوان دید که اندازه صفحه نمایش این 2 گوشی در اندازه بسیار با هم فرق دارند.

در این تصاویر همانگونه که ملاحظه میکنید گوشی s8 و گلکسی s8+ در قسمت بالای این گوشی ها تعداد سنسور های این 2 گوشی بسیار زیاد است , به احتمال خیلی زیاد هر 2 این گوشی ها سنسور تشخیص انبیه چشم را داشته باشند. سنسور بزرگ سمت راست همان سنسور انبیه چشم است و سنسور های دیگر سمت چپ فلش ال ای دی و دوربین این گوشی است. سنسور های دیگری هم دیده میشود 2 سنسور نزدیکی و نور محیط است . در این تصویر گلکسی S8 را در یک قاب پلاستیکی مشاهده میکنید که رنگ این گوشی مشکی است , در این گوشی ها از قابلیت صفحه نمایش همیشه روشن Always on display نیز به کار رفته است , در این بخش سطح باتری را میتوان مشاهده نمود.

طبق شایعات گلکسی اس 8 با صفحه نمایش 5.8 اینچی و گلکسی اس 8 پلاس هم با صفحه نمایش 6.2 ساخته خواهد شد . این دو گوشی با پردازنده های اسنپدراگون 835 و ایکسینوس 8895 عرضه خواهند شد. هدفون AKG به همراه این گوشی ها در بسته خواهد بود و هر 2 این پرچمداران ضد آب خواهند بود, شرکت سامسونگ چندی پیش مالک شرکت هارمن شده است و بعید نیست که هدفون AKG با این گوشی ها عرضه شود.
گلکسی تبلت 3 سامسونگ هم که به تازگی معرفی شده از سیستم صوتی AKG بهره میبرد . به نظر میرسد همیشه از هارمن در محصولات جدید سانسونگ شاهد باشیم.

منبع gizmochina
 

 
# galaxy s8 # # galaxy s8 plus # # گلکسی اس 8 # # تصاویر واقعی گلکسی اس 8 #