mate10pro
 

تصاویر هواوی میت ۱۰ فاش شد


میت نام یکی از محصولات شرکت چینی هواوی است که طرفداران بسیار زیادی دارد . این گوشی هوشمند جزو گوشی های با صفحه نمایش بزرگ و از کیفیت ساخت بسیار بالا بدنه خوش تراش و همچنین قیمت نسبتا بالایی دارد . بر اساس گزارشاتی که از شرکت هواوی منتشر شده است چندین هفته تا معرفی پرچمدار جدید خود نمانده است , باید منتظر باشیم تا نسل جدید پرچمداران هواوی را با نام های میت 10 و میت 10 پرو باشیم . اما هنوز پرچمداران هواوی معرفی نشده اند ولی چندین تصاویر از میت 10 پرو منتشر شده است که مشخص میکند ظاهر این گوشی به چه شکلی است و دید کلی از این پرچمدار در اختیارمان قرار میدهد.
شرکت چینی هواوی در 16 اکتبر (اواخر مهر ماه ) در طی مراسمی که برگزار خواهد کرد پرچمداران جدید خودش را با نام میت 10 و میت 10 پرو است رو نمایی خواهد کرد .آقای ایوان بلس قبل از رونمایی رسمی از پرچمداران هواوی تصاویری از گوشی هواوی میت 10 پرو منتشر کرده است , میتوانید با دیدن این تصویر از شکل , ظاهر و برخی از جزئیات این گوشی مطلع شوید . از تصویری که در بالا مشاهده میکنید هواوی میت 10 پرو طبق پیش بینی ها بدون حاشیه ساخته شده است , اما کاملا بدون حاشیه نیست کمی حاشیه در بالا و پایین دیده میشود . قسمت جلوی گوشی شباهت بسیار زیادی به گوشی LG V30 دارد .
در قسمت پشت گوشی همانطور که مشاهده میکنید از 2 دوربین در این گوشی استفاده شده است که این دوربین ها در روی هم قرار گرفته اند و سنسور اثر انگشت هم در زیر دوربین ها میتوان مشاهده کرد . در تصویری که مشاهده مکنید به نظر میرسد میت 10 پرو از 3 رنگ آبی مشکی و قهوه ای به تولید خواهد رسید. همانطور که قبلا ذکر شد در اواخر مهر ماه شرکت هواوی طی مراسم رسمی که در کشور آلمان برگزار خواهد کرد از سری گوشی هوشمند میت و دیگر محصولات خود رو نمایی خواهد کرد.
منبع neowin
 

 
#Huawei_Mate_10_Pro
#هواوی_میت_10_پرو
#میت10