instagram_1520083475329
 

به زودی حالت عکاسی پرتره به اینستاگرام اضافه می شود


اخیرا شایعاتی منتشر شد که در آینده اینستاگرام به قابلیت های تماس صوتی و تماس تصویری مجهز خواهد شد ، ولی به تازگی در کدهای اپلیکیشن اینستاگرام ردپای قابلیت جدیدی پیدا شده است . بر اساس گزارش های بدست آمده اینستاگرام به حالت عکس برداری پرتره مجهز خواهد شد . حالت پرتره درعکاسی قابلیتی است که می توان سوژه مورد نظر را در عکس از تصویر زمینه جدا و تار کرد تا سوژه مورد نظر بهتر دیده شود .

در آپدیت جدید اینستاگرام آیکون های جدیدی از قبیل تماس صوتی و تصویری و آیکون دیگری که اشاره به قابلیت پرتره است در این اپلیکیشن یافت شده است ، کاربران می توانند بین حالت پرتره و معمولی یکی از این حالت هارا برای عکاسی انتخاب کنند .برخی شرکت ها از جمله اپل ، سامسونگ و دیگر سازندگان قابلیت عکاسی پرتره را در دوربین های گوشی های جدید خود اضافه کرده اند .

آیکون حالت پرتره در نسخه اندروید اینستاگرام یافت شده است ولی گفته می شود با راه اندازی این قابلیت در نسخه IOS نیز شاهد این قابلیت خواهیم بود . اینستاگرام با انتشار این خبر واکنشی نشان نداد ولی با مشاهده ی آیکون حالت پرتره شرکت اینستاگرام گفت : این حالت تا هفته های دیگر به اپلیکیشن اینستاگرام اضافه خواهد شد . گوشی های آیفون 10 شرکت اپل و پیکسل 2 شرکت گوگل مجهز به قابلیت عکاسی پرتره می باشند و می توانند در اینستاگرام استفاده کنند ، ولی اینستاگرام با این قابلیت به کاربران این امککان را می دهد تا بصورت مستقیم از تصاویر پرتره خود در اینستاگرام به اشتراک بگذارند .

منبع phonearena