بهترین بازی های موبایل در سال 2016


بازی های زیادی در سال 2016 برای موبایل ساخته شد به شما 5 بازی محبوب را پیشنهاد میکنم


5- Color Switch

بازی استدیوی fortify games یک بازی به ظاهر ساده اما شمارا وارد چالش سختی میکند. شما باید در این بازی توپ کوچکی را از گذرگاه هایی که به سرعت درحال حرکت است رد کنید. گذراندن مراحل اول کار سختی نیست رفته رفته بازی سخت تر میشود , باید شما تمرکز بالا و صبر زیادی داشته باشید , این بازی را از دست ندهید.
سیستم عامل: ios ,android

4-Super Mario Run

شرکت نینتندو بازی محبوبش را برای ios معرفی کرد این بازی محبوب به صورت رایگان در دسترس است اما به صورت محدود و باید 10 دلار بپردازید تا بتوانید از تمام امکانات این بازی استفاده کنید.
سیستم عامل : ios

3- Mini metro r

بازی مینی مترو ساخته شرکت دایناسور پلوکلاپ(Dinosaur Polo Club) یک بازی شبیه ساز مترو است . مینی مترو یک بازی حمل و نقل بسیار مشکل است که از ایستگاه های کم شروع میشود . با گذشت زمان در بازی میتوانید ایستگاه بسازید و خطوط ریلی را گسترش بدهید . اگر به دنبال بازی چالشی و اعتیاد آور هستید Mini metro را پیشنهاد میکنم.
سیستم عامل : ios , android

2- Clash Royale

این بازی زیبا محصول کمپانی معروف و محبوب Supercell است . اکثر عناصر بازی در clash of clan هم در این بازی وجود دارد و به صورت رایگان است که پرداخت درون برنامه ای دارد, بازی اعتیاد آوری است و خیلی زود محبوب شد.
سیستم عامل : ios , android

1- Pokémon Go


این بازی محصول کمپانی The Pokémon است این بازی به سبک نقش آفرینی است که خیلی در سرتاسر جهان محبوب شده فقط باید از فیلتر شکن استفاده کنید تا بتوانید این بازی را اجرا کنید.
سیستم عامل : ios , android
 

 
Color Switch # Super Mario Run # Mini metro r # Clash Royale # Pokémon Go #