بازی Project Cars 2 معرفی شد


سرانجام پروژه ای که شایعاتش از سال 2015 به گوش ها رسید ساخته شد . بازی Project Cars 2 در اواخر سال 2017 عرضه میشود , این بازی برای پلتفرم های pc , xbox one , ps4 عرضه میشود .
بازی cars 2 بیش از 60 مسیر و 170خودرو خواهد داشت این بازی بسیار بزرگ است. گیمر ها در این بازی از ماشین های پر قدرت قدیمی و سوپر اسپرت های جدید میتوانند استفاده کنند از جمله ماشین نیسان GT-R GT3 و مک لارن 650S GT3 است.
در این بازی میتوانید حالت های مسیر بازی را خودتان انتخاب کنید مانند حالت های برفی گلی یخی و بارانی دارد. این بازی را در حداکثر رزولوشن 12k میتوانید بازی کنید , حتی میتوانید این بازی را با هدست واقعیت مجازی بازی کنید.
البته نسخه کامپیوتر این بازی در شبکه steam اجرا خواهد شد که حتما نیاز به اینترنت دارد. میتوان بازی Project Cars 2 را آنلاین با دوستانتان به رابت پردازید. در این بازی میتوان در قسمت آنلاین e-Sport جدیدی که ساخته شده بازی کرد .
وقتی بازی Project Cars 2 در حالت آنلاین Championships بازی کنید سیستم داینامیک تغیر آب و هوا طراحی شده است که با آبو هوای منطقه شما یکی میشود مثلا اگر شما شب بازی کنید بازی هم در شب برگزار میشود.
تصاویر زیبای این بازی را ببینید..


منبع polygon