surface-laptop-0-800x420
 

بازگشت از ویندوز ۱۰ پرو به ویندوز ۱۰ اس وجود ندارد


یکی از قابلیت های جالب و مفید ویندوز 10 اس این است که میتوان به ویندوز 10 پرو بروز رسانی کرد , این بدان معناست که کاربرانی که در استفاده از سیستم عامل محدود هستند و و در اجرای نرم افزارهای خارج از فروشگاه با مشکل رو به رو میشوند میتوانند با سوئیچ کردن سیستم عامل از پشتیبانی کامل نرم افزارهای وین 32 بهره مند شوند. با این حال کسانی که دستگاه های با سیستم عامل ویندوز 10 اس را خریداری میکنند از این مزیت خوب بهره خواهند برد, یکی از مدیران بخش اجرایی مایکروسافت در گزارشی عنوان کرد که کاربران اگر از ویندوز 10 اس به ویندوز 10 پرو سوئیچ کنند دیگر راه بازگشت به ویندوز 10 اس وجود نخواهد داشت.
به این معنی است که اگر شما تصمیم گرفتید دستگاهتان را از ویندوز 10 اس به ویندوز 10 پرو ارتقا دهید دیگر امکان بازگشت به ویندوز 10 اس را به هیچ عنوان نخواهید داشت و این مسئله محدودیت فقط به خاطر امنیت سیستم عامل است.
بازگرداندن سیستم عامل از طریق ایمیج فایل آقای رابرت اپستاین که در بریتانیا UK مدیر بازاریابی ویندوز آن منطقه است توضیح میدهد کاربرانی که نمیتوانند از ویندوز 10 پرو به ویندوز 10 اس سوئیچ کنند تنها فقط مسئله امنیتی وجود دارد و مایکروسافت فقط دسترسی به ویندوز استور را به سیستم عامل ویندوز 10 اس داده است و اگر شما از سیستم عامل دیگری به سیستم عامل 10 اس سوئیچ کنید سیستم شما در معرض مشکلات امنیتی قرار میگیرد و بسیار خطرناک است. هنگامی که شما ویندوز 10 پرو را استفاده کنید دیگر راه برگشت وجود ندارد و ما نمیتوانیم تضمین این را بدهیم شما در در خطرات امنیتی قرار نمیگیرید چون درهای ویندوز 10 پرو بر روی نرم افزارها باز است. همچنین افزود فقط یک راه برای بازگشت از ویندوز 10 پرو به ویندوز 10 اس وجود دارد آن هم این است که با استفاده از فایل ایمیج سیستم عامل که فقط تولید کنندگان این فایل را در اختیار قرار میدهند. و باید بدانید که این بازگردانی فقط بدست افراد ماهر انجام میشود و درصورت بازگردانی امکان دارد تمام فایل هایتان از بین بروند.
بله بنابر این اگر شما آمادگی پاک شدن تمام فایل های خود را دارید و دستگاهتان به تنظیمات کارخانه باز خواهد گشت , او گفت که اکثر تولیدکنندگان پارتیشنی را قرار میدهند که تنظیمات کارخانه روی آن اعمال شود, بنا بر این اگر میخواهید که اطلاعاتتان به کل پاک شود میتوانید از طریق بازگردانی با ایمیج فایل به ویندوز 10 اس برگردید.
ویندوز ا1 اس به طور خاص برای بخش آموزش معرفی شد و باید ادمین های بخش کامپیوتری قبل از بروز رسانی به ویندوز 10 پرو از کاری که میخواهند انجام دهند باید اطلاعات وآمادگی های لازم را داشته باشند. ویندوز 10 اس بسیار امنیت بالایی دارد و این سیستم عامل برای معلمان دانسحویان و دانش آموزان گزینه ی مناسبی است. در مقابل ویندوز 10 پرو از امنیت بالا برخوردار نیست و نمیتوان اعتماد کرد و ویندوز 10 پرو مناسب آموزش نیست.
softpedia