newclubimage-htc-vive-40070241-960-540
 

اچ تی سی هدست Vive 2 را فعلا معرفی نمیکند


آقای Daniel O’Brien رئیس قسمت Vive شرکت اچ تی سی در گزارشی خبر داد زمان رونمایی نسخه دوم هدست مجازی شرکت اچ تی سی به شرایطی که در تکنولوژی و فناوری که روز به روز در حال پیشرفت است بستگی دارد.هیچ وقت و زمانی برای معرفی هدست واقعیت مجازی اچ تی سی تعیین نشده است و هدف این شرکت کاملا برای تولید یک محصول کاملا جدید و نوآورانه و تجربه ی جالب و مفید در تکنولوژی واقیعیت مجازی را برای کاربران به وجود آورد.آقای O Brien در صحبت های خود اضافه کرد تجربه ای که ما در نسل گذشته ی هدست های واقعیت مجازی داشتیم متوجه شدیم که نسل بعدی این فناوری با حضور در بازار باید با پیشرفت تکنولوژی نظر همه را به خود جلب کند .
عده ای انتظار این را داشتند که هدست جدید مجازی شرکت HTC در نمایشگاه CES 2017 رونمایی شود ولی دور از انتظارات این اتفاق رخ نداد .نسخه اول هدست واقعیت مجازی شرکت HTC تا به امروز بارها به روز رسانی شده است و لوازمی مانند کابل سبک تر و سیستم رد یابی مخصوصی و لوازم جانبی دیگر تا به امروز عرضه شد. هدست واقعیت مجازی جدیدی هم برای صنعت تجاری برای هدف سرمایه گذاری نسخه کسب و کار و با قدرت پردازش بیشتری راهی بازار شده است.شرکت اچ تی سی با معرفی لوازم جانبی بیشتر میخواهد نیاز کاربران خود را تامین کند و بتواند تغییراتی در محصول جدید تر بدهد.
بنا به گفته ی آقای برین برای معرفی محصول جدید تر باید پیشرفت بیشتری در صفحه نمایش هدست واقعیت مجازی داشته باشیم و در تامین قطعات و لوازم جانبی بتوانیم نیاز هارا برطرف کنیم .آقای برین از عرضه لوازم جانبی دیگری در سال 2018 را خبر داد ضمن اینکه این محصول با همکاری شرکت TPCast انجام خواهد شد , آقای برین همچنین اضافه کرد که تکنولوژی بی سیم در سال 2017 برای کاربران شاید مهم به نظر نرسد ولی در سال 2018 بسیار مورد نیاز برای همه خواهد شد.
شرکت اچ تی سی عنوان کرد با عرضه محصول جدیدش و بازار یابی قدیمی بسیار مخالف است , شرکت اچ تی سی با توجه به نیاز بازار و ارز یابی نظرها و انتظارات و همچنین نوع عرضه ی محصول واقعیت مجازی به بازار را مدیریت خواهد کرد.
همیشه در تامین سخت افزار محصولات مشکلاتی وجود داشته است چرخه حیاط سخت افزار خیلی محدودیت زمانی کمی وجود دارد اما در پیشرفت تکنولوژی این اتفاق خیلی سریع رخ میدهد , گاهی خیلی کند هم میشود , مخصوصا با پیشرفت تکنولوژی و فناوری و درخواست های بازار محصولات نسل قبلی از رده خارج میشوند. نمایندگان شرکت اچ تی سی خبر دادند محصولات واقعیت مجازی که برای کامپیوتر ها ساخته میشود چرخه ی حیاط خیلی کمی دارند که محدود به زمان یک تا سه سال میشود.


androidheadlines