htc-vr-min
 

اچ تی سی هدست واقعیت مجازی VR خود را در ۲۳ آبان معرفی میکند


شرکت تایوانی اچ تی سی در سالهای اخیر شرایط خوبی را سپری نکرده است ، قسمت تولید گوشی های هوشمند در این شرکت از لحاظ مالی عملکرد خوبی را ارائه نداد و همین موضوع باعث شد اچ تی سی قسمتی از کارخانه تولید گوشی های هوشمند را به گوگل برای تولید گوشی پیکسل واگذار کند.
با این حال ، به نظر میرسد بخشی در این شرکت وجود دارد که امید ها را برای شرکت اچ تی سی زنده میکند . HTC Vive نام هدست واقعیت مجازی این شرکت است که در بین علاقه مندان به واقعیت مجازی بسیار محبوب شده است . گزارش ها نشان میدهند که شرکت اچ تی سی در حال آماده سازی نسخه مستقل و جدید هدست واقعیت مجازی محبوب خود است تا در آینده ای نزدیک آن را معرفی خواهد کرد.

شرکت اچ تی سی به تازگی نام محصول جدیدشان را با نام وایو فوکوس (Vive Focus) در اروپا و همچنین ایالت متحده امریکا به ثبت رسانده اند . البته محصول دیگری به نام (Vive Me) را در چین به ثبت رسانده اند ، شایعاتی منتشر شده است که به احتمال زیاد این محصول در چین عرضه خواهد شد . در این گزارش همچنین ادعا میشود اچ تی سی از چیپ ست اسنپ دراگون 835 در این محصول استفاده کرده است . همچنین این هدست از قابلیت ویژه ی سیستم ردیابی موقعیت مکانی استفاده میکند . این سیستم موقعیت مکانی شما را بدون نیاز به سخت افزار دیگری موقعیت شما را شناسایی میکند .

شایعه شده است شرکت اچ تی سی هدست واقعیت مجازی جدید خود را در تاریخ 14 نوامبر در کنفرانس VDC 2017 که در شهر بیجینگ چین معرفی خواهد شد . شرکت اچ تی سی برای بالا بردن فروش هدست واقعیت مجازی خود قیمت این هدست را 200 دلار کاهش داد ، همچنین برای مدتی کسانی که هدست واقعیت مجازی را خریداری میکردند همراه هدست بازی Fallout 4 VR واقعیت مجازی را بصورت رایگان به خریداران اهدا میکرد .به غیر از ارائه بازی رایگان اچ تی اس فروشگاه واقعیت مجازی خود با نام VivePort را به خریداران هدست ارائه میداد.

اگر چه در سال 2018 هدست های زیادی معرفی خواهند شد اما هدست هایی بیشتر جلب توجه خواهند کرد که وزن کمتری را داشته باشند .همچنین امروز اچ تی سی از گوشی هوشمند خود به نام یو 11 لایف (U 11 life) را معرفی خواهد کرد .

منبع neowin