airpower
 

اپل شرکت فعال در حوزه ی شارژ بی سیم را خرید


شرکت اپل به تازگی شرکت PowerbyProxi که در حوزه شارژ بی سیم فعالیت دارد در کشور نیوزیلند را خریداری کرده است , تا وعده ای که برای( آینده ی بی سیم) داده است تحقق یابد . در حالی که شرایط و جزئیات این قرار داد منتشر نشده است ، آقای دن ریکو معاون ارشد مهندسی سخت افزار شرکت اپل با مصاحبه ای که با وب سایت Stuff داشته است توضیح داد : اپل میخواهد آینده ی بدون سیم را تحقق بخشد . این هدف نه تنها برای آیفون بلکه برای تمام محصولات اپل در نظر گرفته شده است .
" ما میخواهیم تکنولوژی شارژ بی سیم را در تمام اماکن شلوغ و مشتریان بیشتری که در سرتاسر دانیا داریم فراهم کنیم . با این حال فعلا مشخص نیست که تکنولوژی شرکت PowerbyProxi چگونه میتواند در پروژه های یکپارچه شرکت اپل ادغام شود .اما شرکت اپل در حال ساخت سیستم های شارژ با توان بالا است و میتوان نتیجه گرفت که Cupertino نه تنها شارژ بی سیم را هدف قرار داده اند بلکه از این شارژر برای محصولات قوی تری مثل مک بوک هارا نیز هدف قرار داده شده است.

"شارژ بی سیم در آیفون های جدید "
به نظر میرسد شرکت اپل از استفاده شارژ بی سیم در گوشی های آیفون 8 و آیفون 8 پلاس و همچنین آیفون 10 بسیار هیجان زده شده است . البته ناگفته نماند در سالهای گذشته استفاده از شارژ بی سیم در گوشی های اندرویدی استفاده میشده است. در حالی که همان تکنولوژی را در محصولات خود استفاده کرده است ولی شرکت معتقد است این اتفاق برای گوشی های آیفون بسیار مهم و نو آورانه است .اپل نه تنها نوآورانه بودن این اتفاق را مهم میداند بلکه از لحاظ راحتی و استفاده کاربران از آیفون ها را بیان کرده است .
شرکت اپل با توجه به ساخت شارژ بی سیم در آیفون ها هدف های بزرگتری را از این تکنولوژی داشته است , آن ها هدف های بزرگتری را برای چند سال آینده داشته است.اپل در یک اتاق بزرگ این سیستم را مورد آزمایش قرار داده است در این آزمایش به وسیله ی چندین کاربر توانست در هرگوشه ی اتاق دستگاه های خود را شارژ کنند .البته انتظار میرفت اپل از ایم سیستم در آیفون های جدید خود استفاده کند ولی در نهایت از سیستمی که گوشی های اندروید استفاده میکرد در محصولات خود به کاربرد .
اپل جزئیات بیش تری از این سیستم انتشار نداده است ، اگر جاه طلبی های اپل به نتیجه برسند شاهد پیشرفت های زیادی در گوشی های آیفون خواهیم بود .