اپل رکورد فروش را زد


شرکت اپل گزارش فروش خود را ارائه کرد . این شرکت در 3 ماه مالی خود توانست رکورد فروش خود را بشکند. این شرکت با فروش 78.3 میلیون گوشی آیفون 7 توانست بیش از 54 میلیارد دلار درامد کسب کند. شرکت اپل پیش بینی کرده بود که بتوانند 77 میلیون گوشی بفروشند پس دور از تصورات 4 درصد بیشتر گوشی به فروش رساندند , این شرکت با فروش فوق العاده آیفون 7 و آیفون 7 پلاس میانگین فروش 694.57 دلار و در مقایسه با سال 2015 که با قیمت 691 دلار به فروش میرسید افزایش پیدا کرده است .
این بالاترین فروش آمار گوشی در تاریخ این شرکت است , اپل دو گوشی آیفون 7و آیفون 7 پلاس را با گواهینامه IP67 ساخت و مدل پلاس را با دوربین دوگانه. تیم کوک در کنفرانس خبری گفتند که بیشتر فروش آیفون از گوشی آیفون7 پلاس است و کاربران با پرداخت پول بیشتر بهترین آیفون را خریداری کردند.
شرکت اپل برای سه ماه بعدی سال پیش بینی فروش 53 میلیونی این گوشی را کردند. علاوه بر این ها اپل از خبر کاهش فروش تبلت خود را دادند که در سال 2016 فقط 13 میلیون به فروش رساندهاند که در مقایسه با سال قبل 16 میلیون فروش داشته اند.
به غیر از تبلت اپل خبر کاهش فروش محصولاتش در چین را خبر دادند , شرکت اپل باید در سال جاری تمرکز فروش در بازار چین را داشته باشد.