ال جی G6 و مشخصات آن


در مراسم دیروز نمایشگاه MWC 2017 پس از مدت ها انتظار و شایعات بالاخره گوشی LG G6 معرفی شد . همانطور که انتظار میرفت شرکت ال جی G6 را در برابر آب و گرد و غبار مقاوم ساخته و در ساخت قاب این گوشی از فلز و شیشه استفاده کرده است.
ال جی در ساخت گوشی های خود کیفیت چندان خوبی به خرج نداده بود و در رقابت با رقبای خود بسیار عقب مانده بود , ال جی همیشه در ساخت پرچمدارانش از پلاستیک استفاده میکرد که این چندان جالب به نظر نمیرسید , اما در ساخت G6 نشان داده است که حرفی برای گفتن دارد. شرکت ال جی در ساخت پرچم دار جدیدش از شیشه و فلز استفاده کرده , لبه های تراش خورده زیبایی خاصی را به این گوشی داده است , این گوشی در برابر آب مقاوم بوده و همچنین در برابر گردوغبار بسیار مقاوم است و تاییدیه IP68 را از سازمان ICE دریافت کرده است.
LG G6
جالب است بدانید شرکت ال جی در ساخت این گوشی از 3 نوع شیشه استفاده کرده است , کمی عجیب به نظر میرسد دلیلش را هم کم کردن ضخامت گوشی عنوان کرده است,ال جی در ساخت صفحه نمایش از شیشه گلوریا گلس 3 و در ساخت شیشه دوربین ها از شیشه گلوریا گلس 4 و در ساخت شیشه قاب پشتی از گلوریا گلس 5 استفاده کرده است. ال جی حاشیه G6 را بسیار کم کرده است و صفحه نمایش این گوشی 5.7 اینچ است کیفیت صفحه نمایش این گوشی 1440*2880 با رزولویشن QHD و همچنین گوشه های این گوشی انحنا دار است.
شرکت ال جی در ساخت صفحه نمایش این گوشی از تکنولوژی HDR استفاده کرده است که مرحله به مرحله کیفیت کیفیت تصویر بالاتر میرود. ال جی در G6 از پردازنده اسنپ دراگون 821 استفاده کرده و از 4 گیگابایت رم و با مدل های 32 و 64 گیگابایتی حافظه داخلی و از در گاه حافظه جانبی نیز بهره میبرد.
ال جی در این گوشی از 2 دوربین پشتی استفاده کرده است که 13 مگاپیکسلی هستند و دوربین جلوی آن 5 مگاپیکسل کیفیت دارد , از تکنولوژی اثر انگشت هم استفاده شده است در کنار دوربین ها.
LG G6


منبع gsmarena
 

 
#LG G6 # #MWC 2017 # #ال جی جی 6#