lg-v30-special-edition-ces-2018-9241-min
 

ال جی استراتژی عرضه گوشی های خود را تغییر می دهد


شرکت ال جی با راهکارهای جدیدی وارد بازار گوشی های های هوشمند خواهد شد . این شرکت کره ای با تغییراتی که درزمان و نحوه عرضه گوشی های هوشمند خود خواهد داد به رقابت به دیگر شرکت ها به بازار می آید . در یک کنفرانس مطبوعاتی در نمایشگاه CES 2018 سونگ جین چو معاون اجرایی ال جی گفت: ما تا زمانی که احساس کنیم به گوشی های جدیدمان نیاز است ، گوشی های جدیدمان را معرفی خواهیم کرد ، اما از این پس محصولاتمان را برای رقابت در بازار عرضه نخواهیم کرد .

آقای سونگ چین چون در حالی صحبت های خود را مطرح کرده است که محصولات بالارده سری های G و V شرکت ال جی به شدت به نفع شرکت های همچون اپل ، سامسونگ گلکسی و شرکت های کوچکتر از جمله شیائومی و وان پلاس حضور دارند نادیده گرفته می شود . این نظرات موجب گمانه زنی های شرکت ال جی خواهد شد تا به روز رسانی و ارتقا سالانه محصولات خود را متوقف کند تا بتواند با تغییر راهکار خود این نادیده گرفته شدن در بازار را جبران کند.

به گفته سازمان Korea Herald ، آقای سونگ چین چو قصد دارد مدل های مختلفی را که موجود هستند را بصورت نسخه های متعدد برای مناطق مختلف و مشتریان مختلف برنامه ریزی کرده است . اما از این اظهار نظر می توان اینطور برداشت کرد که شرکت ال جی زمان عرضه گوشی های هوشمند خود را در طول سال با تغییراتی که اعمال خواهد کرد ، برای رقابت مستقیم با دیگر شرکت ها محصولات خود را به بازار عرضه نخواهد کرد .

به عنوان مثال شرکت ال جی طبق معمول محصولات سری G خود را در اواخر ماه فوریه در کنگره جهانی موبایل همراه پرچمداران شرکت سامسونگ سری گلکسی معرفی می کرد . میتوان از گفته های معون اجرایی ال جی اینطور برداشت کرد که ، شرکت ال جی با تغییر زمان عرضه پرچمداران خود بتواند هم پوشانی کمتری را با دیگر شرکت ها پیدا کند . سامسونگ گوشی گلکسی اس 9 را در نمایشگاه MVC 2018 معرفی خواهد کرد .

طبق گزارشی که آقای چو در مورد عرضه دیگر مدل ها مطرح کرده است ، با استراتژی ساخت یک مدل بالا رده که برای تمامی بازار ها عرضه می شود ، شرکت های اپل و ساموسنگ طبق همین استراتژی در بازار حضور دارند . اما ممکن است ال جی به فکر ثبت یک برند دیگری در محصولات خود باشد ، Digital Daily یک نشریه ی کره ای ادعا کرده است که شرکت ال جی قصد دارد نام G را دیگر در پرچمداران خود استفاده نکند . در حال حاضر یکی از مقامات ال جی موضوع تغییر نام پرچمداران ال جی را تکذیب کرد و در حال حاضر نام جدیدی برای پرچمدار بعدی خود انتخاب نشده است .

منبع cnet