lgg7-min
 
کمپانی بزرگ ال جی اخیرا سرویس جدیدی به نام Wallet را معرفی کرد ، ال جی روز گذشته اعلام کرد این سرویس مناسب پرداخت های امن با موبایل است ، این برنامه در پرچمداران ال جی استفاده می شود . اما نکته جالب توجه در مورد این برنامه ، این سرویس فقط در گوشی ال جی جی 7 قابل استفاده خواهد بود ، البته گفته می شود در آینده این سرویس در دیگرمحصولات نیز استفاده می شود .

البته توجه داشته باشید فعلا پرچمدار جدید ال جی (جی 7) به صورت رسمی معرفی نشده اس، امیدواریم این گوشی که به عنوان جانشین بعدی ال جی (جی 6) معرفی خواهد شد در ماه آینده عرضه شود . ولی شایعاتی منتشر شده است که ال جی قرار است این دستگاه را با نام دیگری معرفی کند ، به احتمال زیاد ال جی پرچمداران سال جاری خود را با دو نام منتشر کند . با این حال به زودی مشخص می شود که کدام گوشی با چه نامی از سرویس پرداخت امن Wallet استفاده خواهد کرد و یا به احتمال زیاد برنامه Wallet در فروشگاه گوگل برای دانلود قرار خواهد گرفت .در حال حاضر این سرویس غیر فعال است ، گفته می شود ال جی وی 30 هم از برنامه Wallet پشتیبانی خواهد کرد . شایعاتی نیز منتشر شده است که ال جی سرویس Wallet را جایگزین ال جی پی (LG Pay) خواهد کرد .

اطلاعات بیشتری از ال جی Wallet در اختیار نداریم ، به احتمال زیاد ال جی در پرچمدار جدید خود از اسکنر عنبیه چشم و از پردازنده قدرتمند اسنپ دراگون 845 شرکت کوالکام در ال جی جی 7 استفاده خواهد کرد . اما شرکت ال جی در سال 2018 باید با شرکت های بزرگی به رقابت بپردازد، از جمله هواوی که قرار است از چند گوشی هوشمند بالارده و همچنین سامسونگ که قرار است گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس را در هفته های آتی معرفی کند به احتمال بسیار بالا شرکت ال جی پرچمدار جدید خود را در ماه فوریه نمایشگاه MWC 2018 معرفی خواهد کرد .منبع phonearena