snapchat-1
 

اسنپ شرکت استارتاپ تولید پهپاد را خریداری کرده است


اسنپ با پرداخت کمتر از 1 میلیون دلار یک شرکت استارتاپ در شهر ونیز را خریداری کرده است , این گزارش را BuzzFeed انتشار کرده است . شرکت اسنپ دفعات قبل هم قصد خرید استارتاپ داشته است و در خرید سازنده های پهپاد علاقه زیادی شاهد بودیم , خرید Ctrl Me رباتیک توسط اسنپ نشان دهنده این است که اسنپ در ورود به بازار سخت افزار پافشاری میکند و در صنعت سخت افزار حرفی برای گفتن داشته باشد.
شرکت اسنپ به عنوان قسمتی از قرار داد آقای سیمون سایتو نیلسن که بنیانگذار شرکت رباتیک Ctrl Me است را برای همکاری به خدمت گرفته است و کنار از این ها شرکت اسنپ تمام لوازم مورد نیاز استارتاپ را خریداری کرده و شرکت کاملی برای شروع فعالیت است.این گزارش از بازفید است.
در مورد خرید شرکت رباتیک Ctrl Me توسط بنیانگذار این شرکت توسط اسنپ حرف هایی زده شده بود که قرار است اسنپ این شرکت استارتاپی را خریداری کند . وبسایت شرکت استارتاپی رباتیک به مدت زیادی است که غیر فعال شده است و همچنین در ماه اکتبر این شرکت در صفحات اجتماعی هیچ فعالیتی نداشته است. دلیل فعلیت نداشتن در شبکه های اجتماعی را میتوان به حساب خریداری شدن شرکت توسط اسنپ عنوان کرد , ولی اسنپ از این خرید هیچ اطلاعاتی را انتشار نکرده است.
شرکت اسنپ بعد از تولید عینک هوشمند و توزیع در بازار خبرهایی منتشر شد که اسنپ قرار است در صنعت سخت افزار و هواپیماهای بدون سرنشین فعالیت کند. در حالی که عینک هوشمند اسنپ در بسیاری از کشور ها استفاده نمیشود , اما بسیار موفق بوده است و به تجارت میلیون دلاری تبدیل شده است . شرکت اسنپ درامد خود حاصل از فروش عینک های هوشمند خود را ارائه داده است که نشان میدهد اسنپ با فروش 8 میلیون دلارسود خوبی را کسب کرده است و اسنپ تصمیم دارد با تحقیق و توسعه در تکنولوژی های جدید راه خود را ادامه دهد.
مدیر عامل اسنپ در جمله ای جالب پس از عرضه عینک های هوشمند این چنین گفت : این واقعا هیجان انگیز است که ببینم مردم زندگی خودشان را با زاویه ی دیگر ثبت میکنند.
منبعbusinessinsider